Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Yüksek 5 Dağından GörüntülerDünyanın her yerinde gezilecek, görülecek oldukça mekan vardır. Şehir içinde veya şehirden uzak yerler olabilir bu mekanlar.

Bu mekanların yanında bir de doğayla iç içe olan yerler vardır. Zirvesine ulaşması zor ve tehlikeli olan yüksek dağlar. Ancak uzaktan görebileceğimiz bu yüksek tepelere, tırmanılması her ne kadar zor olsa da bunu başarmış olan insanlar vardır elbette.

Bu dağlara tırmanış yapılırken birçok can kaybına yol açan kazalar oluşmuştur. Sizinle daha önceki videolarımızda dağcılık sporu yapan insanların yaşadığı kazaları paylaşmıştık. Metrelerce yüksek olan bu dağların en yüksek zirvelere sahip olanlarını sizler için derledik. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum