Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dünyanın En Pahalı ve En Özel Saç Waxı

Dünyanın en pahalı ve en özel saç waxını görmeye hazır mısınız? Form saç waxının fiyatı tamı tamına 1245 dolar.
Dünyanın En Pahalı ve En Özel Saç Waxı
Son Güncelleme: 
Yorum

Bildiğimiz en eski saç şekillendirme faktörlerinden biri olan saç waxının eski Galyalılar tarafından bulunduğunu biliyor muydunuz? Tarihi çok eski zamanlara dayanan bu özel saç şekillendirici, şimdiki gençliğin favori ürünlerinden. Özellikle genç yaşlarda hepimizin bu özel ürünü zaman zaman kullandığı da olmuştur.

Çabuk kurumayan ve yumuşak kalabilen bir yapısı olduğundan dolayı, saç jölesinden çok daha kullanışlıdır. Günümüzde de saç şekillendirme hususunda en çok tercih edilen ürünlerden biri olup, birçok farklı çeşidi ve değişik markaları bulunuyor. Hatta kişiye özel üretilen saç waxları bile var. Ancak bunların içeriği gizli tutulmaktadır. Dünyadaki en özel saç waxlarından biri olan Form saç waxı, İskoçyalı firma Mitchell and King tarafından üretilmiştir. Dilerseniz bu ürünü daha yakından inceleyelim.

İşte karşınızda dünyanın en pahalı ve en özel saç waxı:

Form Saç Waxı

1.245 Dolar

Form Saç WaxıForm saç waxı 1.245 dolar olan perakende satış fiyatıyla, dünyanın en lüks saç bakım ürünlerinden bir tanesi olma ayrıcalığına sahip. İçeriğinde alerjen olmayan organik maddeler bulunan wax, saçlar için bir hazine niteliğindeki doğal balmumuyla birlikte harmanlanmış. Ayrıca, en güçlü antioksidanlardan biri olan Koenzimle zenginleştirilen ürünün üretiminde, doğal yağlar ve Pro-vitamin B5 de kullanılmış.

Ayrıcalıklı ürünün içeriği sayesinde saçınız bir yandan beslenirken, diğer yandan dış etkenlere karşı bir savunma sistemine sahip olacak. Bununla birlikte Form saç waxı doğal yapısıyla, hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanılabilen bir ürün olma özelliğindedir. Ayrıca bu saç waxı var olan çeşitliliğiyle kişiye özel seçenekler sunarak, müşterilerin saçlarını en iyi biçimde koruyor. Örneğin; dışarıda çalışan birisiyle, klimalı bir ofis ortamında çalışan birinin saçlarının ihtiyacı birbirinden çok farklıdır. Şöyle ki bir tanesinin saçı neme aşırı ihtiyaç duyarken, diğerinin ise hem neme hem de beslenmeye ihtiyacı vardır.

Form saç waxı, yalnızca niteliğiyle diğer saç bakım ürünlerinden ayrılmıyor. Dünyanın en ayrıcalıklı ürünü olmasında, saç waxının içinde olduğu eşsiz kristal kutunun da büyük etkisi var. Daha da ötesi, kristal kabın da içinde olduğu, iç kısımları pirinç plakayla kaplanmış ve oldukça şık, saf keresteden yapılma bir koruncağı da bulunuyor. Bununla birlikte, M&K şirketi artık müşterinin istediği renk ve kokuda saç waxı üretebiliyor. Firmaya, o kadar çok özel üretim talebi geliyor ki M&K piyasanın talebine yetişemiyor. Nihai olarak, bütün bu özellikleri sayesinde Form saç waxı, dünyanın en pahalı saç waxı olma unvanını taşıyor.

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi bu ürünün yüzlerce çeşidi ve birçok markası var. Saçlarınızı seviyorsanız, bu ürünü tercih ederken dikkatli olmasınız. Sonuçları erken yaşlarda kel kalmanıza neden olabilir, bizden söylemesi…

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu