Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Pahalı Patlamış Mısırı

Dünyanın En Pahalı Patlamış Mısırı

Sinema ve patlamış mısır keyfi birbirinden ayrılamayan unsurlar olarak, tüm insanların hayatında uzun zamandır yer almaktadır, değil mi? Sonuçta, şöyle çıtır çıtır kocaman bir kutu patlamış mısır eşliğinde, aylardır beklediğiniz bir filmi izlemek herkes için inanılmaz bir keyif olarak görülmektedir. İlaveten sinemaya gitmek haricinde evde arkadaşlarımızla, ailemizle vs. yaptığımız film keyiflerimizde de akla gelen ilk atıştırmalık olarak düşünülen patlamış mısırlar, hiç şüphesiz hayatlarımızda klişe haline gelen alışkanlıklarımızdan biri olmuştur.

Peki, bu lezzetli ve dünya çapında tüketilen bir yiyecek olarak karşımıza çıkan patlamış mısırların fiyatları söz konusu olduğunda ne düşünüyorsunuz? Örneğin; ünlü bir alışveriş merkezindeki sinema salonunun kafeteryasından aldığınız patlamış mısırların fiyatı sizlere de çok fazla geliyor mu? Sonuçta, marketlerden oldukça düşük fiyatlarla alacağınız bir paket mısır ile evinizde neredeyse aylar boyunca patlamış mısır keyfi yapabilecekken, neden sinemada katbekat fazla para ödeyerek küçük boy patlamış mısır satın alasınız ki değil mi?

Tabii ki birazdan sunacak olduğumuz yazıyı okumadan önce böyle düşünmeniz gayet doğal olacaktır. Ancak, aşağıdaki yazımızı inceledikten sonra sinema salonlarında patlamış mısıra ödediğiniz paralar için artık üzülmeyeceksiniz, zira dünyanın en pahalı patlamış mısırlarının şaşırtıcı fiyatının sizi etkileyeceğinden şüphemiz yok. Şimdiye kadar tüketmiş olduğunuz patlamış mısırların arasında hem görünümleri hem de lezzetleri bakımından oldukça büyük farklılıklar bulunmaktadır. İsterseniz, sözü daha fazla uzatmayalım ve oldukça ilginç olan bu yazımızı incelemeye bir an önce başlayıp, bu pahalı patlamış mısırlar nasıl üretiliyormuş hep birlikte öğrenelim.

İşte karşınızda dünyanın en pahalı patlamış mısırları:

Berco’s Patlamış Mısırları

1 Tam Boy 1000 Dolar

Berco's Patlamış MısırlarıBercos’un milyon dolarlık patlamış mısırları olarak ünlenen patlamış mısırlar, gerçekte milyon dolarlık bir fiyata sahip olmasa da ancak milyonerlere yaraşır yiyecekler oldukları için bu şekilde isimlendirilmişlerdir. Sonuçta, 6.5 galon olarak adlandırılan ve 1 tam boy patlamış mısırı 1000 dolar olarak bilinen bu atıştırmalıkları, evinizde yaptığınız sinema gecelerinde arkadaşlarınıza ikram etmek büyük bir sükse olurdu, değil mi? Bu şekilde lüks jestler genellikle milyoner kişilikler tarafından yapılmasıyla bilinirler, yanılıyor muyum? Ancak, artık sizler de bu çok lüks patlamış mısırlardan sipariş ederek, tıpkı varlıklı kişiler gibi arkadaşlarınız arasında sükse yapmanın nasıl keyifli bir duygu olduğunu anlayabilirsiniz. Patlamış mısırların içeriğindeki ayrıcalıklı malzemeleri arkadaşlarınızla paylaşarak, koltuklarınızı biraz daha kabartma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Berco’s patlamış mısırların içerisindeyse; Vermont Craemery tereyağı, Nielsen Massey Barbon vanilyası, karamel için organik şeker ve dünyanın en pahalı tuzu olarak bilinen Laeso adasının tuzu gibi oldukça ayrıcalıklı malzemeler kullanılmaktadır. Tüm bu seçkin malzemelere ek olarak; konuşmanızın sonunda kendinizden emin bir ifadeyle, Berco’s mısırlarının içerisinde 23 ayar yenilebilir altın taneciklerinin olduğunu da rahatlıkla etrafınızdakilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca özenle üretilen ve enfes lezzetlere sahip olan bu çıtır çıtır patlamış mısırlar, 3 farklı seçeneğiyle Berco’s müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.

Berco's Patlamış MısırlarıSeçeneklerin ilki, Caramel Corn isimli pakettir. İçerisinde tuz, vanilya, tereyağı ve organik şeker bulunan bu ürünün 6.5 galon olarak bilinen bir tam boyunun fiyatı ise 130 dolardır. Berco’s mısırlarının bir diğer seçeneği ise en çok tercih edilen çeşididir. Big Time Butter isimli paket, içeriğiyle oldukça sevilmektedir. 6.5 galon olarak bilinen ve bir tam boyu 110 dolar olan Big Time Butter, özellikle gençler tarafından büyük rağbet görmektedir. Son seçeneğe geldiğimizde ise yine 6.5 galon olarak bilinen ve bir tam boyu 110 dolar olan Pretty and Skinny isimli Berco’s patlamış mısırını görüyoruz.

Nihai olarak, dünyanın en pahalı patlamış mısırlarını anlattığımız yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sonuçta, standart bir patlamış mısır fiyatından en az 5-6 kat daha yüksek fiyata sahip olan bu mısırların tadına bakmak gerçekten inanılmaz olurdu, değil mi? Hele ki ışıl ışıl altın taneciklerinin süslediği patlamış mısırlar eşliğinde en sevdiğiniz filmi izlemenin keyfi, sanıyorum ki tek kelimeyle olağanüstü olurdu.

Peki, Berco’s patlamış mısırları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Dünyanın en pahalı patlamış mısırları olan bu mısırların tadına bakmayı sizler de istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gıda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum