Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Lüks Treni Kyushu Yola Çıkmaya Hazır!

Dünyanın En Lüks Treni Kyushu Yola Çıkmaya Hazır!

Bazıları uzun mesafeli yolculukları tren ile yapmaya bayılırlar. Önlerine en lüks otobüsleri, arabaları, uçakları ve hatta süper yatları da koysanız; yataklı vagonlara sahip trenler onlar için uzun mesafeli yolculukların vazgeçilmezleri olmuştur her zaman. Özellikle de Japonya tarafından üretilip saatte maksimum 600 kilometrelik hıza ulaşabilen hızlı trenler, lüks uçaklara rakip olarak son zamanlarda kendilerinden oldukça söz ettirmeyi başardılar. Özellikle de uçak ve arabalara oranla çok daha rahat olmaları ve uygun fiyatlarına rağmen lüks imkanlar sunmaları bu araçları daha da çekici kılarak, insanları tren yolculuklarına teşvik etmeyi başardı.

Şimdi ise yine Japonya tarafından inşa edilen başka bir tren bizleri unutulmaz bir maceraya sürüklüyor. Bilindik bir Ferrari tasarımcısı tarafından hayata geçirilen bu araç, dünyanın en lüks treni olarak kabul görüyor. Dünyanın en pahalı treni Maharajas Express gibi olağanüstü bir ulaşım aracından bile çok daha görkemli, hızlı ve lüks olan bu tren; seçkin misafirleriyle birlikte yakında yola çıkacak. Dilerseniz herkesten önce bizler bu lüks trenle sanal bir tur düzenleyip, misafirlerinden önce ilk macerayı birlikte yaşayalım.

İşte karşınızda dünyanın en lüks treniyle rüya gibi bir yolculuk!

Dünyanın En Lüks Treninin Müthiş Tasarımı

Dünyanın En Lüks Treninin Müthiş TasarımıGeçtiğimiz yıllarda dünyanın en lüks ulaşım araçları arasında gösterilip inşasına başlanan bu tren, artık tamamlanmış durumda. Ferrari tasarımcısı Ken Okuyama’nın ellerinden çıkmış bu çalışma, 34 yolcu kapasitesi ve dördü rezervasyonlu toplamda 10 arabalık garajı ile dört günlük lüks bir yolculuğa çıkacak. Beş yıldızlı otellerden çok daha lüks olanaklarının yanı sıra altın ve şampanya renkleriyle dekore edilmiş iç mekanı ile yakında raylarla buluşacak olan bu lüks tren, yolcularına üst düzey bir konfor imkanı sunacak. Kyushu adı verilen bu yedi yıldızlı tren, büyük pencereleriyle de misafirlerini Japonya’nın doğal güzellikleri ile buluşturacak.

Japon Harikası Kyushu ile Yolculuğun Bedeli Ne Kadar?

Japon Harikası Kyushu ile Yolculuğun Bedeli Ne Kadar?İki katlı yapısı ile eşsiz bir tasarım ürünü olan Kyushu, Japon JR East demir yolu şirketinin en büyük projelerinden bir tanesidir. Beşer süit, 10 yolcu vagonu, ultra lüks süit, seyir, yemek ve dinlenme vagonlarıyla eşsiz bir seyahat deneyimi sunacak olan Kyushu ile maceraya atılmak istiyorsanız; 1 milyon Japon yenini, yani yaklaşık olarak 8.700 dolarlık bilet fiyatını gözden çıkarmanız gerekiyor. Yedi yıldızlı Kyushu ile yapacağınız seyahatler, dünyanın en lüks tren yolculukları arasında yer alacaktır.

Yedi Yıldızlı Tren Kyushu Ne Zaman Yola Çıkacak?

Yedi Yıldızlı Tren Kyushu Ne Zaman Yola Çıkacak?JR East demir yolu şirketinin ve dünyanın en lüks treni Kyushu ile yolculuk Mayıs veya Haziran ayında başlayacak. Birçok Japon şehrinin yanı sıra doğal güzellikleri de misafirlerine sunmak isteyen yedi yıldızlı Kyushu, yolculuğa Tokyo’nun Ueno istasyonundan başlayacak. Daha sonra ise Nikko İstasyonu, Tochigi İdari Bölgesi’ni dolaşarak Hokkaido’daki Hakodate İstasyonu’nda son bulacak. 4 gün sürecek olan bu seyahat genellikle sahil yolu üzerinden yapılacak.

Ulaşım sektöründe boyut atlamış bir ülke olan Japonya, son yıllarda inşa etmiş olduğu hızlı trenler ile bu alanda ne kadar başarılı olduğu gözler önüne defalarca sermişti. Şimdi ise dünyanın en lüks trenini oluşturarak ulaşım sektöründe yenilmez olduğunu bir kez daha bizlere kanıtlamayı başarıyor. Peki, dünyanın en lüks treni Kyushu ile soluksuz bir maceraya atılmaya ne dersiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum