Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Lüks Seyahat Yatı Yeniden Yelken Açıyor!

Dünyanın En Lüks Seyahat Yatı Yeniden Yelken Açıyor!

Huzur verici dalgaların vurduğu sahillerden uzaklaşıp, ürkütücü bir güzelliğe sahip olan maviliklerde seyahat etmek, hemen hemen herkes için fazlasıyla heyecan verici bir deneyim olmuştur. Özellikle de yolculuk yapmış olduğumuz bu deniz taşıtları, İstanbul merkezli Red Yacht Design tasarımı konsept yat Stella gibi eşsiz olanaklarla donatılmışsa, maviliklerdeki bu huzur verici seyahat daha da büyüleyici hale gelebilir.

Kendinize ait bir süper yata sahip olamıyorsanız ve unutulmaz bir seyahat deneyimine sahip olmak istiyorsanız, Flender Werft tarafından Almanya’da inşa edilip, Crystal Cruises tarafından işletilen dünyanın en lüks seyahat yatı, Crystal Esprit sizlere yardımcı olabilir. Aslında 1988 yılında inşasına başlanılan ve 91 yılında tamamlanıp,  2008 yılında denizlerle buluşan Crystal Esprit yolcu yatı, şimdilerde yeniden geliştirilerek eşsiz bir seyahat deneyimine yelken açıyor. Geçmişten bu yana dünyanın en lüks seyahat yatı olarak hizmet veren bu güzelliğin sahip olduğu yeni özelliklere dilerseniz birlikte bir göz atalım.

İşte huzurlarınızda dünyanın en lüks seyahat yatı Crystal Esprit.

Crystal Esprit Misafirlerinin Derin Suları Keşfetmesini Sağlıyor

Crystal Esprit Misafirlerinin Derin Suları Keşfetmesini SağlıyorDünyanın en lüks seyahat yatı Crystal Cruises ile denizleri en sığ noktalarından en derin bölgelerine kadar keşfedebileceksiniz. Dünyanın ilk ve en büyük mega kutup yatı Crystal Endeavor gibi bünyesinde kişisel bir denizaltı barındıran bu muhteşem yat, misafirlerinin derin sularda da yolculuk yapabilmesine olanak tanıyor. 10 metrelik ve iki kişilik U-Boat Worx C-Explorer denizaltısının yanı sıra Zodiac botların da dahil olduğu su araçlarıyla donatılan Crystal Esprit, ziyaretçilerini mest etmeyi iyi biliyor.

Muhteşem İmkanlarıyla Dünyanın En Lüks Seyahat Yatı

Muhteşem İmkanlarıyla Dünyanın En Lüks Seyahat YatıDeniz araçlarıyla bu lüks yolculuk deneyimini daha da eşsiz hale getiren Crystal Esprit seyahat yatı sahip olduğu zengin dekorasyon ürünleri ve olanaklarıyla unutulmaz bir yat turuyla misafirlerini buluşturuyor. 62 yolcunun aynı anda seyahat gerçekleştirebilmesine olanak tanıyan Cristal Esprit; bünyesinde barındırmış olduğu restoranları, kumarhanesi, barları ve çok amaçlı güverteleriyle de yolcularını kendisine hayran bırakıyor. Ayrıca kano gezisi, balıkçılık, su kayağı ve dalış ekipmanlarıyla da donatılan bu güzellikte kim seyahat etmek istemez ki?

Crystal Esprit ile Seyahat Etmenin Maliyeti Ne Kadar?

Crystal Esprit İle Seyahat Etmenin Maliyeti Ne Kadar?Dünyanın en lüks seyahat yatı olan Crystal Esprit, 16 notluk seyahat hızıyla yedi gece boyunca mavilikler üzerinde dolaşacak. Akdeniz ve Adriyatik Denizi arasında gerçekleşecek olan bu yolculuk, Venedik’ten başlayıp, Hırvatistan’ın Dubrovnik şehrinde son bulacak. Konforu ve lüksü sonuna kadar misafirlerine yaşatabilmek için hiçbir imkandan kaçınılmadan yenilenen Crystal Esprit yatında bu masalsı seyahate katılmanın maliyeti kişi başı 3.240 dolardır.

Denizlerin efsaneleşmiş seyahat yatı yepyeni özellikleriyle yeniden sonsuz mavilikler ile buluşuyor. Hali hazırda etkileyici bir mühendislik harikası olarak kabul görülen Crystal Esprit yatı, yepyeni tasarımsal özellikleri ve imkanlarıyla yolcularını ağırlamaya başladı bile. Peki, sizler dünyanın en lüks seyahat yatı olarak kabul görülen bu güzellikle rüya gibi bir yolculuğa katılmak istemez misiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum