Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dünyanın En Lüks Çiçek Sipariş Evi: Roseshire

Dünyanın En Lüks Çiçek Sipariş Evi: Roseshire
Son Güncelleme: 
Yorum

Bugün hem kadın hem de erkek okuyucularımız için oldukça ilgi çekici bir yazı hazırladık, zira birazdan sizlere erkeklerin kadınlara aldığı klişeleşmiş zarif bir hediye çeşidinden bahsedeceğiz. Klişe deyince eminim ki hemen çiçeklerden bahsettiğimiz aklınıza gelmiştir, değil mi? Evet, tabii ki yanılmıyorsunuz; çünkü erkeklerin kadınlara aldığı en klişe ve en kurtarıcı hediyedir çiçekler. Daha da ayrıntıya inersek; aslında zarif, ince güller. Düşünsenize, bir gül aldığı zaman mutlu olmayan, yüzünde de tıpkı aldığı hediye gibi güller açmayan kaç tane kadın görmüşsünüzdür? Büyük ihtimalle bu sorunun cevabı bir “hiç”tir, çünkü güzelliğin ve sevginin simgesi olan bu çiçekler karşısında yelkenleri suya indirmeyen bir kadın kuvvetle muhtemel yeryüzünde hiç yaşamamıştır.

Kadınlar için olduğu kadar erkekler için de vazgeçilmez bir hediyedir çiçekler. Nitekim kadın ruhundan çok anlamayan ve ne hediye alacağına bir türlü karar veremeyen erkekler, çareyi özenle paketlenmiş çiçekler alarak bulur. Böylelikle erkek hem karşısındaki kadını mutlu eder hem de kendisi, ne alması gerektiği konusunda düşüncelere dalmaktan kurtulmuş olur. Aşağıda; doğum günlerinde, yıldönümü kutlamalarında, yılbaşlarında ve özellikle de sevgililer gününde alınacak ilk hediye tercihlerinden biri olan bu gülleri harika bir şekilde sunan ve müşterisine teslim eden, San Franscisco asıllı bir çiçek markasını bulacaksınız.

İşte karşınızda dünyada eşi benzeri olmayan çiçek sipariş evi Roseshire!

Roseshire

Bir Düzinesi 129 Dolar

RoseshireBaşarılı çiçekçilik firması Roseshire, insanların hayatında önemli bir yeri olan zarif gülleri kusursuzca ve oldukça lüks alıcısına ulaştıran ilk marka olma özelliğini taşıyor. Bununla birlikte Roseshire markasının yönetim kurulu başkanlığını yapan Nasim Pakmanesh, bir güzellik ve aşk sembolü niteliğinde olan güllerin, canlı ve bakımlı olarak alıcısına verilmesi gerektiğini belirtiyor. İşte bu yüzden, firma şık bir kutuda sunumu yapılan zarif çiçeklerin capcanlı ve ışıldayarak müşteriye gönderileceğinin garantisini rahatlıkla verebiliyor. Firmanın sahip olduğu ayrıcalıklardan birisi de güllerin zarar görmemesi için köpük kaplama olan şık, siyah bir kutuda ve yalnızca bir gecede müşterisine teslim ediliyor oluşu.

RoseshireRoseshire’nin sunduğu lüks gül kutuları ise Kiss yani; pembe ve kırmızı güller, Red yani; kan kırmızısı güller ve Snow yani; beyaz güller olmak üzere 3 farklı seçenekten oluşuyor. Bu seçeneklerin her birinde de kutunun içerisine 1 düzine gülden 5 düzine güle kadar koydurma şansınız bulunuyor. Bir düzine gülün fiyatı 129 dolarken, 5 düzine gülün fiyatı 325 dolara tekabül ediyor. Tabi ki eğer bu paketlerden birini Sevgililer Günü için sipariş edecek olursanız, siparişinizi en geç 11 Şubat’a kadar vermeniz gerekiyor, zira firma 14 Şubat’ta oldukça yoğun olarak çalışıyor.

Yüksek kalitede yetiştirilmiş ve her biri uzman çiçekçiler tarafından kutusuna özenle yerleştirilmiş bu güllerin ayrıca teslimat sırasında solmamaları için tasarlanmış bitki takviyesi içeren özel su tüpleri bulunuyor. Bununla birlikte dikenlerinden de nazikçe arındırılmış zarif bitkilerin, güzel görünmesi için her bir ayrıntı Roseshire firması tarafından düşünülmüş.

Sonuç olarak hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmez ve hiç değişmeyecek hediye tercihlerinden biri olan güllerin güzelliği, Roseshire çiçekçilik tarafından bir kez daha taçlandırılmış. Ne dersiniz, firmanın bu lüks sunumu gerçekten kadınların kalbini kazanmak için iyi bir yol gibi görünüyor, değil mi?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu