Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En İyi Bankası HSBC Oldu!

HSBC, hem Dünyanın En İyi Bankası hem de Gelişen Piyasalarda En İyi Yatırım Bankası ödüllerinin sahibi oldu. Detaylar haberimizin devamında...
Dünyanın En İyi Bankası HSBC Oldu!

Dünyanın önde gelen finans yayın gruplarından biri olan Euromoney, “Mükemmellik Ödülleri 2017” sonuçlarını açıkladı. Buna göre Avrupa’nın en büyük ve önemli bankalarından biri olan HSBC iki ödülün birden sahibi oldu.

HSBC, “Dünyanın En İyi Bankası” ve “Gelişen Piyasalarda En İyi Yatırım Bankası” kategorilerinde ödül aldı.

Euromoney; uluslararası bankacılık ve finans sektörünün en prestijli yayın gruplarından biri konumunda . HSBC’ye verilen bu iki ödül de bankacılık sektörünün en önemli ödüllerinden sayılıyor. 20 global, 50’den fazla bölgesel ödül ve 100 ülkede en iyi bankaları değerlendiren çalışmaya 1500 bankanın başvuru yaptığı biliniyor.

Finansal sektörün en önemli yayın organlarından biri olan Euromoney, HSBC’nin küresel anlamda çalışan büyük bir banka olduğunu söyledi.

Euromoney, HSBC’nin uluslararası sermaye ve ticaret finansmanında müşterilerine değer katmak adına her zamankinden daha iyi bir konumda olduğunu bildirdi. Bu doğrultuda sadece küresel anlamda var olmakla kalmayıp, aynı büyüklükte çalıştıklarını söyledi.

HSBC Grubu CEO’su Stuart Gulliver aldıkları ödüllere yönelik, son yıllarda elde ettikleri başarıların taçlandığını belirtti.

İngiliz asıllı, dünya devi HSBC Grubu CEO’su Gulliver; bu ödüllerin başarılarının mükafatı olduğunu söyledi. Son yıllarda yürüttükleri çabaların boş gitmediğini ve aldıkları olumlu sonuçlardan çok memnun olduklarını söyleyen şirket CEO’su; güçlü bilançoları ve bütüncül çözümleme desteğiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Bankalar kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum