Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Gösterişli Çantası “Miss Viv l’ArcoBaleno”

Dünyanın En Gösterişli Çantası “Miss Viv l’ArcoBaleno”

Modayı takip eder misiniz? Çoğu insan bütçesi elverdiğince bunu yapmaya çalışıyor. Belki eskiden bu aktivite daha kolaydı. Modayı belirleyen marka ve modeller az, üretim daha sınırlıydı. Böylece bir ürünün moda olarak kalması 80’ler 90’lar diye anlatılırdı. Şimdi ise bırakın 10 seneyi, yıl içinde bile moda bilinci değişebiliyor. Ama bazı ürünler vardır, modası asla geçmez. Aradan yüz yıl geçse de o ilk gün ki gibi aranan bir ürün hatta daha da popüler hale gelir. Genellikle eski tarzlarıyla dikkat çeken ürünlerin, oldukça pahalı yeni tasarımları da vardır.

Aksesuarlar tarz kıyafetlerin en değerli ürünleri olmuştur yıllarca. Tarihin eski dönemlerinden beri hanım efendiler giydikleri elbiseleri şık aksesuarlarla süsleme ihtiyacı duymuşlardır. Çanta da bunlardan biri. Bayanların taşıdığı çantalar ilk başta işlevsel özellikleri yüzünden tercih ediliyordu, ama zamanla lükse olan istek ve modanın oluşması; çantaları içi boş dahi olsa bayanların ayrılmaz bir parçası haline getirdi. Sizler için hazırladığımız yazıda da hiçbir bayanın yanından ayırmak istemeyeceği ve modası asla geçmeyecek bir modele odaklanacağız.

İşte karşınızda Bruno Frisoni Art’ın tasarladığı lüks çanta:

Miss Viv l’ArcoBaleno Çanta – Bruno Frisoni

Miss Viv l'ArcoBaleno Çanta - Bruno FrisoniMiami’deki Art Basel Fuarı, her zaman dünyanın en çok dikkat çeken ve sınırlı sayıda lüks markayı sergilemesiyle ünlenmiştir. Leonardo DiCaprio geçtiğimiz tarihlerdeki fuarda bir günde neredeyse 1 milyon dolar harcadı.

Tüm lüks ürünler arasında özellikle bir ürün herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Tasarımcı Bruno Frisoni “Miss Viv l’ArcoBaleno” ismini verdiği özel çanta oldukça beğeni topladı. Sofistike Parisli ayakkabı fikirden esinlenerek üretilen lüks çanta, canlı renkli pullar ile tasarlanmıştır. İtalyanca olan “l’arcobaleno” gökkuşağ anlamına geliyor. Gerçekten de bu çanta, en az gökkuşağı kadar alımlı görünüyor. Gece partileriniz için rüya gibi bir çanta olacağı kesin.

Miss Viv l'ArcoBaleno ÇantaEfsanevi ayakkabı ustası Chrisitan Louboutin de bu yılın başlarında Louis Vuitton’un 160. doğum gününü kutlamak için önemli tasarımlar yaptı. Lüks erkek şortları ve altın detaylı çantalar hazırladı.

Bruno Frisoni’ın sınırlı sayıda üretilen çantasının pahalı olacağından zaten şüphe yok. 24 ayar altın kaplamalı, örgülü, elmaslı ve timsah derisi kullanılan yarı kıymetli taşların olduğu “Dovima” sandaletlerine sahipseniz, o zaman bu çantanın da etiket fiyatını tahmin edebilirsiniz.

Hanım efendiler için çanta kavramı oldukça özeldir. Hatta bazıları için güzel bir çanta hayatın durduğu anı temsil eder. Sanırım bu çanta o listeye girenlerden biridir, ne dersiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum