Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Büyük Ekskavatörünün Hareket Halindeki Time Lapse GörüntüleriBüyük çaplı toprak işleri için kullanılan ekskavatör, çok çeşitli işleve sahip olmaktadır. Ağırlıklı olarak madencilik amaçlı kullanılan ekskavatör, hemen her türlü toprak işi yapılabilmektedir. Görüntülerini izlediğiniz devasa araç dünyanın en büyük ekskavatörü olarak bilinmektedir.

Bir noktadan başka bir noktaya hareket etme özelliği olan bu iş aracının time lapse çekilmiş yürüme görüntülerine tanık oluyorsunuz. Böylesine büyük bir yapının hareket edebiliyor olması hiç kolay olmamakta. Ağırlığı tam olarak 5.600 kg olan ekskavatör saatte 4450 m3 yük çıkartabiliyor.

Ekskavatörün hareket halindeki görüntülerini izlediğinize dev bir binanın yürüdüğü hissine kapılıyorsunuz. Böylesine bir aracın şu ana kadar yapılmış ekskavatörler arasında açık ara en iyisi olduğunu söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum