Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Akıllı Bebek İzleme Cihazı İnvidyo ile Aklınız Bebeğinizde Kalmayacak!

Dünyanın En Akıllı Bebek İzleme Cihazı İnvidyo ile Aklınız Bebeğinizde Kalmayacak!

Bebek sahibi olan ailelerin en büyük problemlerinden bir tanesi, çocuklarını evde bırakmaktır. Evde yalnız kaldıklarında ne yaptıkları veya bakıcının gereken şekilde davranıp davranmadığı hakkında kafalarında sürekli olarak soru işaretleri vardır. İnvidyo, kafalardan bu soru işaretlerini kaldırmak için ortaya çıkmıştır. Hatta projenin başlamasının sebebi ise ekibin başında bulunan kişilerin arkadaşlarının yeni bebek sahibi olması ve bebek monitörü aramaları olmuştur. İstedikleri şekilde ve kullanımı kolay olan herhangi bir ürün bulamamışlar ve arkadaşlarına söylemişlerdir. Onlar da bu çağrıya duyarsız kalamayıp ve İnvidyo projesine başlamışlardır. Şöyle bir bakınca, ne kadar güzel bir hikaye olduğunu görmezlikten gelemiyor insan.

Piyasada bu tarz ürün sayısı oldukça yüksek, bu sebeple ‘neden İnvidyo’ diyor olabilirsiniz. İnvidyo, diğer kameralara göre çok daha akıllı. Kaydedilen görüntüler arasından önemli anları tespit ederek, akıllı telefonunuzda bulunan uygulamaya gönderiyor. Gün içerisinde, kameradan telefonunuza bebeğinizin gülerken fotoğrafı gelerek, bir an çok mutlu olabilirsiniz. Tabii, bu aynı şekilde ağlarken ki bir fotoğrafı da olabilir. Sonuç olarak öyle ya da böyle bebeğinizden haberdar olacaksınız.

Nasıl Çalışır ve Kullanımı Nasıldır?

Nasıl Çalışır ve Kullanımı Nasıldır?İnvidyo, yalnızca bir kamera değildir. Görüntüleri otomatik olarak analiz eder ve önemli olan anları tespit ederek bulutta güvenli bir şekilde kayıt altında tutar. Bunun yanı sıra İnvidyo, üzerinde bulunan sensörler sayesinde oda sıcaklığını, nemi ve hava kalitesini ölçerek anbean değerleri görebilmenizi sağlar. HD kalitesinde görüntü almanıza ve tüm sesleri duymanıza olanak sunar. Dahili bataryası olduğu için elektrik kesildiğinde bile çalışmaya devam eder.

Kurulumu oldukça basittir. Tek yapmanız gereken, telefona uygulamayı indirmek ve Wi-Fi özelliği ile cihazınıza bağlanmaktır. Sonrasında ise telefonunuzun ekranını kameraya gösterdiğinizde kurulum tamamlanmış olacaktır.

Yapabilecekleri bunlarla kısıtlı değil. Mesela, iş yerinden bebeğinizi izliyorsunuz diyelim ve ansızın ağlamaya başladı. Telefonunuzdaki uygulamayı kullanarak bebeğinizle konuşabilir ve onun sesinizi duyarak sakinleşmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, telefonunuzdan ninni gönderip MP3 olarak çalınmasını sağlayabilirsiniz. Geniş açılı lensi ile de doğru konuma yerleştirdiğiniz takdirde, odanın büyük bir çoğunluğunu görebilirsiniz.

Ekibin İnvidyo için hazırladığı tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yapılan destek kampanyasında beklenileni alan ve dünya çapında da büyük bir ilgi gören İnvidyo, tüm ekiple gurur duymamızı sağlamaktadır. 199 TL’lik uygun fiyatı ile de ailelerin gözdesi haline geleceğini düşünüyorum.

Yeni doğan bebek sahiplerinin tam aradığı şey olan İnvidyo, biraz da olsa ebeveynlerin içlerini rahatlatacağa benziyor. Kameradan bebek ile konuşma imkanı ve özel anların kayıt altına alınması sayesinde, bebeğinizin hiçbir anını kaçırmayacaksınız. Gün içerisinde özel anları tespit ederek telefonunuza mesaj göndermesi ise anlık bir gülümseme yaratabilir.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum