Yatırım yapmaya başla!

Dünya’daki Tüm Buzullar Eriseydi Kıtalar Nasıl Görünürdü Tanık Olun!Dünya’nın özellikle kutup bölgelerine yaklaştıkça dev buzul kütleleri görülmektedir. Hatta bu kütleler o kadar fazladır ki Dünya genelindeki okyanuslardan sonra en fazla su miktarını buzullar oluşturmaktadır. Ayrıca buzulları tatlı su deposu olarak görmemiz mümkündür.

Peki ya bu dev buzul kütlelerinin tamamen erimesinin Dünya’ya etkileri nasıl olur hiç düşündünüz mü? Özellikle son yıllardaki küresel ısınmanın etkisiyle buzullarda erimeler meydana gelmekte ve okyanusların tuz dengesinde değişimler olmaktadır. Bu da mevsimler başta olmak üzere Dünya üzerinde bir takım olumsuz etkilere neden olmaktadır.

İzlediğiniz videoda Dünya genelindeki buzul kütlelerinin tamamen erimesi halinde kıtaların nasıl görüneceğine tanık oluyorsunuz. Su seviyesinin yükselmesi, özellikle kıyılarda olan pek çok şehrin tamamen sular altına kalmasına neden oluyor. Uzmanlar böylesine bir erimenin etkisiyle deniz seviyesinin yaklaşık 66 metre yükseleceğini öngörüyor. Bu seviyede bir yükselmenin etkisiyle Dünya haritasında radikal değişikliklerin olacağı videoda net olarak görülüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum