Yatırım yapmaya başla!

Dünyada Yaşanmış En Büyük Patlamalar ve Yarattığı Büyük Şok DalgalarıDünyada yaşanan savaşlar ve yapılan çeşitli denemeler ile devasa patlamaların yaşandığına tanık oluruz. Silah teknolojisinde yaşanan gelişmeler ışığında her yeni gün daha güçlü patlayıcıların üretildiği bilinmektedir.

Videoda dünyanın farklı yerlerinde yaşanmış en büyük patlamalara ve çevrelerinde yarattığı büyük şok dalgalarını şaşkınlık içinde izleyeceksiniz. Özellikle Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan savaşlar videodaki patlamaların yaşanmasına neden olmaktadır. Çok sayıda can ve mal kaybına sebep olan bu patlamalar, yaşandığı bölgede yüksek derecede etkiye neden olmaktadır.

İzlediğiniz patlamaların kimisi uzaktan kumandalı sistem ile kimisi ise canlı bomba ile yapılmaktadır. Yaşanan patlamaların Amerikan filmlerini andırdığını söyleyebiliriz. Videoda sadece bomba ile yapılan patlamalara tanık olmuyoruz. Bir uzay istasyonundan gönderilen füzenin havalanma esnasında infilak ettiği görülüyor. Kaydedilen görüntülerde ortaya dev bir alev topunun çıktığını görebilirsiniz.

Savaş uçaklarının uçuşu esnasında yaptıkları bombardımanda ise ortalığın adeta cehenneme döndüğü görülüyor. Çok sayıda füzeyi aynı anda bırakan bu teknoloji harikası uçaklar, saldırı düzenledikleri bölgelerde, ortalığı adeta yerle bir ediyor. Bazı patlamaların ise bir nükleer patlamayı andırdığına şahit oluyoruz. Videoda aynı zamanda okyanusta yapılmış bir nükleer denemeye de rastlıyoruz.

Bu denli yüksek etki yaratan bombaların yapımında çeşitli elektronik düzenekler ve güçlü etkiye sahip kimyasal maddeler kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan kimyasal maddelerin birbirleri ile etkileşime girmesiyle son derece yıkıcı patlamalar yaşanıyor. Patlamaların ardından ortaya çıkan dev alev toplarının etkisiyle bölgede söndürülmesi zor bir yangın yaşanıyor.

Yavaşlatılmış çekimde çok sayıda füzenin aynı bölgeye bırakılması ile yaşanan patlama esnasında insan gözlerini alamıyor. Çok uzak noktalardan bile ortaya çıkan alev ve duman sayesinde yaşanan patlamanın ne denli büyük bir etkiye sahip olduğunu görebilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere sıklıkla Ortadoğu bölgesinde yaşanan bu patlamalar bölgeyi derinden etkilemektedir. Savaşın ve terörün eksik olmadığı bu bölgede hemen her gün videodaki patlamalara benzer durumlar yaşanmaktadır. Savaş teknolojisinin her geçen gün gelişmesiyle beraber daha yıkıcı etkilere sahip bombalar ve füzeler imal edilmektedir. Temennimiz odur ki etkileyici görüntülere sahip bu devasa patlamaların, savaşlardan ziyade sadece denemeler vasıtasıyla yaşanmasıdır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum