Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dünyaca Ünlü İngiliz Sanatçıdan Erdoğan’a Övgü Dolu Sözler

1970’lere Cat Stevens ismiyle damga vuran ve daha sonra Müslüman olan Yusuf İslam, konserinde Erdoğan’a teşekkür etti. İşte detaylar;
Dünyaca Ünlü İngiliz Sanatçıdan Erdoğan’a Övgü Dolu Sözler
Son Güncelleme: 
Yorum

Dünya çapında üne sahip İngiliz müzisyen Yusuf İslam, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a barışçıl çabaları ve dünya Müslümanlarına desteği için teşekkürlerini bildirdi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı üzerinden İslam’ın verdiği konserde yaptığı konuşmayı paylaştı. Beştepe’deki konsere Erdoğan da katılmıştı.

Dünyanın her yerinde konserler veren Yusuf İslam, Erdoğan’a övgü dolu sözler sundu. İslam, Erdoğan’a İngiliz Müslümanlarına ve Birleşik Krallık’taki Cambridge Camisi’nin inşasına verdiği olağanüstü destekten dolayı teşekkür etti.

Ukrayna ve Rusya arasındaki tıkanıkları açma yönündeki harika çalışmaları takdir ettiğini, ana vatanı olan Kıbrıs için de barışçıl bir çözüm bulmaktan vazgeçmemesini rica etti.

Sanatçı, “İnşallah herkesin kutsal topraklarda barış içinde yaşayabilmesi için Filistin’in özgürlüğüne desteğinizi devam ettirmenizi istirham ediyorum.” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rusya-Ukrayna arasındaki krizlerden dolayı ortaya çıkan gıda sorununa yönelik çabaları ve Türkiye’nin ev sahipliği, dünya tarafından hoş karşılandı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Avrupa Birliği’nden yetkililer Erdoğan’a gayretlerinden ve girişimlerinden dolayı teşekkürlerini iletmişti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu