Yatırım yapmaya başla!

Üstü Açık Bir Tesla Roadster Bulamıyorsanız “Model S Convertible” Alabilirsiniz!

Tesla'nın var olmayan serilerini yapmak hazır moda olmuşken, Newport'ta Model S'i cabrioya dönüştürmüş!
Üstü Açık Bir Tesla Roadster Bulamıyorsanız “Model S Convertible” Alabilirsiniz!

Bugünlerde özel bir otomobil almak ve yaptırmak kolay değil. Birincisi sınırlı sayıda diye tabir ettiğimiz bu araçların en baştan müşterileri bellidir. Eğer ki öyle bir arabanın alma hayali ile yaşıyorsanız da Pagani’nin ikinci el Huayra BC’sine istenen bir kaç milyon doları gözden çıkarmanız gerekir.

Konumuza dönecek olursak; araç kaportalarını kesme – kaynak işlerini çok seven Newport Engineering, Tesla’nın olmayan bir modelini ortaya çıkarmış. Tesla üzerinde olmayan bir sınıfı bir de RemezCar Model S Shooting Brake olarak bizlere göstermişti. Şimdi detaylara geçelim…

Newport’un diğerlerinin aksine ne yaptığı gayet net ve açık!

Model S’e önden baktığınızda malzemeler tavan hariç yerinde. Eskiden Rover’ların havalı cabrioları vardı. Tesla’da kafamızda hep bir sedan olarak kaldığı için üstü açık hali bize eskiye dönük bir hissiyat verdi.

Newport’un başka neler yaptığına baktığımızda koca kütleli Cadillac Escalade ve Nissan GT-R‘a yaptığı yaptıklarına bakmanızı tavsiye ederiz!

Resimler Boston’daki bir otoparkta çekildikten sonra kimin yaptığı araştırılmış.

Dünyada tek olmak için kazalıda olsa Porsche 959’a 1 milyon dolar vermek gerekmiyor. B direği roll bara çevrilen bir tenteli Model S’te sizin tek olmanızı sağlayabilir.

Tavanı kapatmak için siyah yumuşak bir malzeme kullanılmış. Bu arabadaki asıl ilginç olan ve hiç o tarafını aklımıza getirmediğimiz ise gördüğümüz araç dört kapılı ve dört koltuklu bir elektrikli sedan!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum