Yatırım yapmaya başla!

Dünya Mevcut Büyüklüğünün Yarısına Sahip Olsaydı Nasıl Olurdu?Yaşadığımız gezegenin insanoğlunun yaşamı için kusursuz bir dengeye sahip olduğu aşikardır. Galakside canlı yaşamına uygun olan tek gezegenin Dünya olması, taşıdığı özelliklerin hiçbirinin tesadüfi olmadığını bizlere gösteriyor.

Pek bu özelliklerden bir ya da birkaçının mevcut olandan farklı olması durumunda neler olurdu hiç düşündünüz mü? Mesela Dünya, mevcut büyüklüğünün yarısı kadar olsaydı gezegende ne gibi değişiklikler olurdu? Videoda bu durumla ilgili bilgilere tanık oluyorsunuz.

Dünya’nın büyüklüğü, var olanın yarısı kadar olsaydı canlı yaşamından bahsetmek çok zor olurdu. Gezegenin kütlesi yarıya ineceğinden sahip olduğu yerçekimi kuvveti de yarıya düşmüş olacaktı. Çekim kuvvetinin azalması ise atmosferdeki gazların uzay boşluğuna kaçmasına neden olacaktı. Bu durum ise beraberinde pek çok farklılığı beraberinde getirecekti. Görüntülerde bu değişiklerden bir kısmına yer verdik.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum