Yatırım yapmaya başla!

Düğünde Kriptolu Para Dönemi: Damadın Arkadaşından 30 Dolar Değerinde Bitcoin!Kriptolu para çılgınlığı düğünlere de sıçradı. Son yıllarda akıl almaz boyutlarda rağbet gören sanal paralar, iyice hayatımızın içerisine girmeyi başladılar. Artık yeni nesil yatırım ve ödeme biçimi haline gelen kriptolu paralar, ülkemizde de yoğun ilgi görüyorlar.

Hatta Ankara Beytepe’de bitcoin ile ev satışına bile başlanıldı. Rus üniversitelerinde ise kripto para ve blockchain dersi müfredata yerleştirildi. Şimdi ise bu çılgınlık, düğünlere sıçradı. Düğün bittikten sonra bile yıllarca konuşulan takı törenleri, İstanbul Avcılar’da yaşanan bu olayla farklı bir boyuta ulaşacak gibi görünüyor.

Avcılar’da gerçekleşen bir düğün töreninde dünyaevine giren Demet Sarıaltun ve Enes Kolukırık çiftine, damadın arkadaşı tarafından takı olarak 30 dolar değerinde bitcoin “takıldı”. Damadın arkadaşı Bilal Temur, önce geline 100 TL taktı ve ardından cebindeki telefonu çıkararak damadın hesabına bitcoin ile 30 dolar yolladı.

Temur, olayın tamamıyla spontane geliştiğini ve bitcoin bazında gönderdiği paranın bir günde 30 dolardan 35 dolara yükseldiğini, taktığı 100 TL’nin ise sabit kaldığını dile getirdi. Peki, sizce bu olayla birlikte düğünlerde sanal para dönemi başladı mı?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum