Paylaşım

Drone ile Yapılan Bowling, Basketbol ve Dart Gibi Çeşitli Atış Denemeleri

 

Drone’lar son yıllarda hayatımıza sıklıkla girmiş uzaktan kumandalı insansız hava araçlarıdır. Orduların askeri kuvvetlerinde İHA olarak keşif araçlı kullanılmalarının yanı sıra, küçük boyutta olan oyuncakları ise insanlar temin edebilmektedir. Drone’lardan pek çok farklı alanda yararlanılmaktadır. İzlediğiniz görüntülerde drone yardımı ile yapılan usta işi atışlara tanık olacaksınız.

Drone’ları günümüzde kullanılmış en teknolojik araçlardan birisi olarak sayabiliriz. Bir kumanda yardımı ile metrelerce yüksekliğe çıkabilen bu araçlar bizlere eşsiz görüntüleri kolay bir şekilde sunmaktadır. Drone’ları ister iş için isterseniz de eğlence için memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Son zamanlarda televizyonlarda izlediğiniz pek çok görüntülerde Drone yardımı alındığını rahatlıkla görebilirsiniz. Spor müsabakalarında, manzara çekimlerinde, filmlerde ve dizilerdeki pek çok sahnelerde Drone’lar sıkça kullanılmaktadır. Bluetooth ve Wi-Fi yardımı ile kumanda edilen bu cihazlar, haznelerine yerleştirilmiş kameralar ile sizlere kaliteli görüntüler aktarmaktadır.

İzlediğiniz videoda ise Drone ile çok ilginç performanslara imza atılıyor. Bu minik hava aracının yardımı ile Bowling görüntülerine tanık oluyorsunuz. Drone yardımı ile labutların devrilmesi ilgi çekici bir deneyim olarak karşımıza çıkmakta.

Bir Drone’un ucuna bir file bağlayıp golf oynama fikri ise videoda görüldüğü üzere fazlası ile yaratıcı bir deneyim oluyor. Bu hava araçları sayesinde bugüne kadar hiç yapılmamış bir sporu test edebilme imkanına ulaşıyorsunuz.

Hava aracının altına yerleştirilen basketbol topu ile potaya basket atılması ise izleyenlerde büyük şaşkınlık uyandırıyor. Metrelerce yüksekten bırakılan basket topunun çemberin içinden geçmesi kusursuz bir atışı gerektiriyor.

Videoda Drone’lar sayesinde değişik deneyimler test edilebiliyor. Son yılların en değerli buluşlarından birisi olarak gösterebileceğimiz Drone’lar gün geçtikçe daha çok hayatımıza girmektedir. Normalde bir uçak ya da helikopter ile alabileceğimiz bu görüntüleri, minik bir hava aracı sayesinde alabiliyor olmamız bizlere pek çok alanda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur