Yatırım yapmaya başla!

Google’ın Bulut Platformu ‘Stadia’ Doom Eternal ile Performansını SergilediOyun dünyası bu yıldan itibaren bulut teknolojisini daha çok konuşmaya başlayacak. Dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri, geliştirdikleri bulut sunucuları ile oyun oynamak isteyen kullanıcıların ayağına gidiyor. Bu anlamda Google Stadia sektörde ilk olarak yerini alan bulut sürücülerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Tanıtılan yeni bulut sisteminin ilk oyunu ise Doom Eternal oldu. FPS türündeki oyun Google Stadia üzerindeki oynanış görüntüleri ile oldukça tatmin edici görünüyor. Zaten Google açıklamasında sahip olduğu Stadia sunucularının, piyasalardaki bilgisayar ve konsollardan çok daha güçlü donanımlara sahip olduğunu iddia ediyor. Oyundaki görüntülere bakılacak olursak çok ta haksız değiller.

Öyle görünüyor ki önümüzdeki süreçte bulut tabanlı oyun sunucularına daha çok tanık olacağız. Kendi konsol ve bilgisayarlarında istedikleri oyunu oynayamayan kullanıcılar, kurulan dev sunucular sayesinde bu deneyimi yaşayabilecekler. Tabi burada en önemli konulardan birisi ise sunucuya bağlanacak olan kullanıcıların internet hızları olmakta.

İnternet bağlantısında yaşanması muhtemel aksaklıklar, oyun deneyimini olumsuz yönde etkileyecektir. ID Software tarafından geliştirilen serinin son oyunu Doom Eternal’in, Google Stadia’ya uyarlanmış haliyle verdiği sınavı videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum