Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Almanya Merkezli Banka Donner & Reuschel Kripto Para Hizmeti Sunacak

Kripto para hizmeti sunacak bankalara bir yenisi daha ekleniyor.
Almanya Merkezli Banka Donner & Reuschel Kripto Para Hizmeti Sunacak

Merkezi Almanya’nın Hamburg merkezinde bulunan Donner & Reushel bankası, müşterilerine kripto para satın alma ve saklama hizmeti sunacağını duyurdu. Kurum en kısa süre içerisinde lansman planladığını ve müşterilerden dijital varlıkların saklanmasına yönelik artan bir pazar talebi olduğunu belirtti.

DLC Distributed Ledger Consulting GmbH, bankanın kripto para hizmetlerinde yol haritasnın belirlenmesi için danışman ortak olarak getirildi. Donner & Reuschel, finans endüstrisinde beklenen değişimden yararlanma şansını en üst düzeye çıkarmak için varlıkların tokenleştirmesini yoğun bir şekilde ele almayı planlıyor.

Kripto paraların bir emtia olarak kabul edilmesi, günümüzde yoğun bir şekilde tartışılmaya devam ediyor. Yapılacak olan düzenlemelerde bu kıstas büyük öneme sahip olmakta. Finans devleri ise müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için kripto para seçenekleri geliştiriyor.

Banka sözcüsü Marcus Vitt, “Dijital varlıklar piyasasını oldukça uzun bir süredir gözlemliyoruz ve klasik menkul kıymet işlemleriyle ilgili olarak da blok zinciri teknolojisinin potansiyeline ikna olduk.” açıklamasını yaptı.

Blockchain teknolojisinin finans endüstrisinde büyük yapısal değişikliğe neden olağını söyleyen Vitt, bu değişimden hem müşterileriminin hem de bankanın en iyi şekilde yararlanmasını sağlamak istediklerini ifade etti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum