Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Dolce & Gabbana Milano Moda Haftası’nda Model Yerine Drone Kullandı!Dolce & Gabbana Milano Moda Haftası’nda Model Yerine Drone Kullandı!

Dolce & Gabbana, 21 Şubat’ta başlayıp 27 Şubat’ta bitecek Milano Moda Haftası’ndaki defilesiyle gündeme damga vurdu. Ama bunun nedeni, tanıtılan ürünlerden ziyade markanın sunum şekliydi.

Zira yukarıdaki videoda gördüğünüz gibi dünyaca ünlü moda markası, el çantalarının tanıtımında model yerine drone kullandı. Seyircilerin şaşkınlık ve hayranlıkla izlediği defile, doğal olarak manşetlerde yer etti.

Vogue’un ünlü editörü Anna Vintour’un da ön sıralardan dikkatle izlediği drone gösterisinin ardındansa showa yine “modası geçmiş” insan modellerle devam edildi. Neticede dronelar Dolce & Gabbana yürüyüşünü, başarıyla tamamladı. Fakat pek çok yabancı kaynakta, markanın bu gösteri için zorlandığı belirtildi.

Zira salondaki herkesten uçuşların engellenmemesi için Wi-Fi bağlantılarının kapatılması istenmiş, gösteri bu nedenle 45 dakika rötarla başlamıştı. Ama gösterilen ilgiye bakılacak olursa markanın uğraşı, bu gecikmeye de verilen emeğe de fazlasıyla değdi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur