Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

DOGE ya da SHIB Değil! Rekor Kırmaya Aday 7 Meme Coin Açıklandı!

Ünlü kripto analisti, uzun vadede paraları katlayacağını, rekor seviyelere ulaşacağını düşündüğü meme coinlerin listesini paylaştı. Detaylar haberde;
DOGE ya da SHIB Değil! Rekor Kırmaya Aday 7 Meme Coin Açıklandı!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Popüler kripto analisti Cyclop, X hesabı üzerinden yaptığı dikkat çekici yeni paylaşımında 400 bine yakın takipçisine cesur bir tahmin ve kişisel başarı öyküsü paylaşımında bulundu. Kripto analisti, 1000 doları 1 milyon dolara dönüştürecek yeni kripto para adaylarını açıkladı.

Yalnızca bir yıl içinde 8000 dolarlık ilk yatırımdan 2,5 milyon dolarlık şaşırtıcı bir kar elde ettiğini açıklayan isim, bu başarının önemli bir kısmını Solana tabanlı meme coinlerine yapılan yatırımlara bağladı.

Cyclop’un açıklaması şöyle: “Bir yıl içinde 8.000 dolar sermayeden 2,5 milyon dolar kazandım. Karın çoğu üç ay önce SOL meme coinlerinden elde edildi: ANALOS’ta x400, POPCAT’ta x30, SILLY’de x8. Solana meme sezonu geri döndü ve birçok meme paranın 100x ve daha ötesinde potansiyeli var.”

“Kriptoda Kazanmanın En İyi Yolu Meme Coinler”

Önereceği meme coinlerin listesine girmeden önce, bu yatırımların değişken doğası hakkında risk uyarısı yapan analist, doğasında var olan riskleri kabul etmesine rağmen, bu sınıftaki kripto paraların benzeri görülmemiş kazanç potansiyelini şu sözlerle vurguladı: “Birçok kişi meme coinlerin sadece bir kumar olduğuna inanıyor. Ancak, ne zaman ve ne alacağınızı öğrenirseniz, kriptoda kazanmanın en iyi yolunun bu olduğunu düşünüyorum. Pump başladığı an girmelisiniz.”

Cyclop'un Meme Coinlerden Kazanç Sağlama Taktiği
Kaynak: X / @nobrainflip

Meme coinlerin belirgin avantajlarına da değinen Cyclop, diğer tokenların aksine meme coinlerin arzının yüzde 100’ünün piyasada olmasının avantajından bahsetti. Şu anki boğa piyasasında bir numaralı ralli kazananlarının meme coinler olduğunun altını çizdi.

GCM Yatırım Banner

POPCAT, ANALOS ve SILLY gibi 8 kattan 1000 kata kadar değişen getiriler sağlayan önceki başarılı tahminlerine atıfta bulunan analist, şimdi de gelecek vadeden meme coinlerden oluşan yeni listesini paylaştı:

Wolf Wif (BALLZ)

40 milyon dolar piyasa değeri ve 24 saatten kısa bir sürede elde edilen önemli piyasa değerinin yanı sıra merkezi borsa listelemeleri ve ortaklıklarının eksikliği ile analistin “en büyük bahsi” olarak öne çıkıyor.

Memecoin, BONK’a benzer şekilde Solana blok zincirinde ortaya çıkan, önemli kazançlar elde ederek birkaç milyoner yaratan bir meme coin olan DogWifHat’ten (WIF) açıkça esinlenmiştir. BALLZ, WIF’in başarısını geliştirmeye çalışabilir.

BALLZ Fiyat Grafiği
Kaynak: X / @nobrainflip

SolChat (CHAT)

5,8 dolar fiyat ve 47 milyon dolar piyasa değeri ile SolChat, resmi web sitesine göre yalnızca bir memecoin değildir; Solana blok zincirinde, geleneksel Web2 uygulamalarına benzer bir şekilde, ancak bir Web3 ortamında metin, ses ve video görüşmeleri sağlayan bir iletişim protokolüdür.

Solana blok zincirinin düşük gas ücretlerinden ve mesajlar ile grup sohbetleri için zincir üzerinde depolama özelliklerinden yararlanarak, kendisini merkezi olmayan teknolojilerin hızla gelişen ortamında yeni bir uygulama olarak konumlandırmaktadır.

Harambe (HARAMBE)

Sevilen gorile bir saygı duruşu niteliğindeki bu meme coin, 45,8 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olup, Cyclop tarafından “gerçek bir ruha” sahip olarak tanımlanmaktadır.

HARAMBE de Solana blok zincirine dayanıyor olup, meme merkezli doğasının ötesinde, gelişmiş yapay zeka (AI) teknolojisini kullanarak öne çıkmayı hedeflemektedir. Kripto para piyasasında otonom olarak işlem yapmak üzere tasarlanmış bir yapay zeka sinir ağı otomatik işlem botuna sahiptir ve yapay zeka hedge fonu teknolojisinden yararlanarak tipik meme coin tanımının ötesine geçmeyi amaçlamaktadır.

Pelfort (PELF)

Kripto analistine göre yüzde 550’lik kayda değer bir günlük büyüme gösteren bu coin, 15,4 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahiptir. Pepe rolündeki Jordan Belfort’a dayanan bir Solana meme coin parodisidir.

TREMP Fiyat Grafiği
Kaynak: X / @nobrainflip

Doland Tremp (TREMP)

MAGA (TRUMP) gibi TREMP de eski ABD Başkanı Donald Trump’ın popülaritesine ve ABD seçim kampanyasındaki potansiyel başarısına dayanan bir başka meme coindir. Siyasi hicve eğlenceli bir selam veren TREMP, “Mek Memes Gret Agen!” sloganı altında 37 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahiptir.

Cyclop, listesinin 6. sırasındaki Brett (BRETT) ve 7. sırasındaki PENG on Solana‘nın da (PENG), benzersiz çekiciliğe ve patlayıcı büyüme potansiyeline sahip olduğunu ifade etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın