Yatırım yapmaya başla!

Dodge, Neden Sürekli Tercih Edilen Marka Olduğunu Açıkladı

Dodge, herkese örnek olabilecek müşteri ilişkilerini ve neden satışlarının hiç düşmediğinden söz etti!
Dodge, Neden Sürekli Tercih Edilen Marka Olduğunu Açıkladı

Dodge’nin saldırı modelleri Charger ve Challenger‘ın mevcut şekilleri 2008 yılından beri devam ederken, 2011 yılı değişimi ardından en son 2015 senesinde farklı yüzlerle karşımıza çıkmıştı. Üretim alanları 2004 yılına kadar uzanan bir platform üzerinde ve kuşkusuz Charger ve Challenger iyi satış rakamlarıyla başarılı bir grafik çiziyor.

Müşterilerinin ne istediğini analiz eden ve uygulamalarında başarılı olan Amerikalı marka, 2019 New York Otomobil Fuarı‘nda kas modellerinin üzerine özel edition serilerini eklemişti. Farklı markalar bunu biraz pahalı yaparken, Dodge ek donanım fiyatlarını makul düzeyde tutuyor.

Dodge Challenger ve Charger Stars & Stripes Edition ile daha havalı hale getirmişti.

Stars & Stripes Edition, Alfa Romeo’nun 100 adet sınırlı Stelvio ve Giulia‘sı mantığında değil. Dodge ise öyle yüzbinlerce dolar değil sadece 1.995 dolar gibi makul bir ücret karşılığı sizlere bu özelliği yaşatıyor.

Carbuzz’a konuşan Marka Müdürü Kevin Hellman, “Bu iki otomobilin bu tür işler için harika kampüsler olduğunu düşünüyorum. Taze tutmak ve erkeklerin tekrar tekrar geri gelmesini sağlamak için, renk stratejisi uyguluyoruz. Miras rengini geri getireceğiz ve müşteriler şöyle diyecek:” Ah, dostum, Sublime geri döndü.” şeklinde konuştu.

Dodge’nin avantajlı günlerinin bir nedeni de sosyal medya!

Hellman, en sağlam denilebilecek avantajlarının, müşterilerle iletişimlerini sıkı tutmaları. Charger ve Challengers’ların Stars & Stripes Paketi’nin GT, RT ve RT Scat ile sınırlı olmayacağının altı çizilerek söylendi. Çeşitlik elden bırakılmadan, farklılıklarla insanların ilgisi her daim marka üzerinde tutulmaya çalışılıyor.

Sosyal medya ağları sayesinde ve iyi derecede kullanılmasından kaynaklı Dodge, yeniliklerinden her daim kişileri haberdar edebiliyor. Ailelerin bir parçası olarak görülen otomobillerin, müşterilerin zevkleri ve onların sokaklarda kendilerini özel hissedecekleri bir üst çalışmalarda hız kesmeden ilerliyorlar.

Erkekler bir yana son dönemlerde Dodge, çok fazla kadın sürücüye sahip olduğu söyledi.

Yönetici, “Dodge bile kadınları markaya çekmek için iyi bir iş çıkarıyor. Challenger’ı süren çok daha fazla kadın görüyorum ve çok heyecanlanıyorum.” diye ekledi.

Hellman’ın açıklamalarının devamında, Hellcat’e karşı yönetilen 4×4’ünün sunulup sunulmaması sorusuna karşı, şimdilik düşünülmediğini aktardı. Dodge’nin açıklamaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum