Paylaşım

Doğanın İçinde Yaşamaya Birebir Muhteşem Modüler Ev


 

Yaşadığımız evlerin bulunduğu bölge ve sahip olduğu mimarinin, hayatı şekillendirdiğini söyleyebiliriz. Kırsal bölgelerde doğayla iç içe yaşamanın tadı ise anlatılmaz yaşanır. Doğada yaşam için tasarlanmış mimari ev karşısında büyüleneceksiniz!

Her insan yaşadığı hayat gereği farklı tür evlerde hayatını sürdürmektedir. Kimisi bir rezidansın içinde yaşarken kimi insan ise müstakil bir evde ikamet etmektedir. Ancak bazı evler vardır ki görülmemiş bir atmosfere ve mimariye sahiptir.

ABD’nin Tennesse eyaletinde, Wind River Homes isimi firma doğanın içinde yaşamak için harika bir ev üretmiş. Modüler sisteme sahip olan bu evler hem dış görüntüsüyle hem de iç dizaynı ile sizleri başka bir dünyaya götürebilir.

Rook Tiny House adı verilen bu evler son derece sade görüntüsüyle dikkat çekiyor.

Alanında yetenekli tasarımcıların çalıştığı modüler evde, iç hacim en iyi şekilde kullanılmaya çalışılmış.

Evin içerisinde temel hayatın tüm gereksinimlerine uygun bir tasarımın olduğunu söyleyebiliriz.

Çamaşır makinesi, banyosu bulunan ev aynı zamanda bir ofis olarak ta kullanılabiliyor.

Modüler sisteme sahip evde, ahşap ağırlıklı dekorların insana tek kelimeyle huzur verdiğini söyleyebiliriz. Eğer karavan tarzı yerlerde yaşamayı seven biriyseniz bu evlere hayran kalacağınızı söyleyebiliriz. Modüler sisteme sahip olması sayesinde farklı mekanlara bu ev ile gidebilirsiniz. Gelişen inşaat teknolojileri ile beraber her geçen gün çok daha üstün mimariye sahip olan bu evler, kullanımdaki artıları sayesinde cezbedici bir hal almaktadır.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın