Yatırım yapmaya başla!

Üretimi Durdurulan “Dodge Viper”ın Baştan Sona Hayat HikayesiBelki de dünyada üretiminin durdurulması kararı ile en fazla üzüntü veren otomobillerden biri de Dodge Viper’dır. Amerikan seri üretim ve en hızlı arabası olan Viper’ın tüm hayat hikayesi oldukça güzel bir şekilde anlatılmış. Yaşamına 1992 yılında başlayan hiper, RT/10 Roadster ile yaşamına başlamıştı. Kolay değil; tam 8.0L ile hareket etmek zorundaydı.

Ona göre sağlam ve lastiklerini hiç bir zaman asfalttan ayırmaması gerekti. Herkesin hayranlıkla baktığı Viper için 2003 yılında GTS ACR ile gelen yeni motor verildi. O da 8.3L hacmindeydi.  V tipi ve 10 silindir geleneğine devam ediliyordu.

2008 yılında biraz daha geliştirilen motor 8.4L hacme yükseltildi. Kapanışıda aynı hacimle 645 beygir olarak yapıldı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum