Yatırım yapmaya başla!

Dodge’den Görülmemiş “Power Dollars” Kampanyası!

Dodge daha fazla güç isteyen müşterilerine daha büyük indirimli yeni kampanyasını başlattı!
Dodge’den Görülmemiş “Power Dollars” Kampanyası!

Kulağa şu anda garip gelebilir ancak Dodge hiç duymadığımız bir kampanya ile gündeme geldi. Amerikan araçları içerisinde seri üretimde en güçlü modelleri üreten marka “Dodge Power Dollars” adında bir kampanyayı müşterilerine duyurdu. Durango, Charger ve Challenger için geçerli olacak güç=para kampanyasında, insanlar modeller için teşvik edilmiş.

Birazdan bunun nasıl olacağını yazacak olsak da çok mantıklı ve “işe yarar” gördüğümüz bir teşvik şekli olduğunu söyleyelim. Kampanya 1 Ağustos itibariyle başladı ve satış açısından Dodge müşterilerine kazanç getireceği düşünülüyor.

1 beygire 10 $, ABD’li markaya olan yatkınlığı artıracak.

Aslı ilk başta kampanyayı istediğiniz her bir beygiri 10 dolar karşılığında alabilirsiniz gibi anlasak da işin rengi daha farklı çıktı. Dodge, hacimce büyük motorlarına verdiği beygirleri ne kadar çok talep ederseniz, araç satış fiyatlarında o kadar çok indirim alacaksınız.

Diyelim ki bir Amerikan Dodge bayisine gittiniz ve en güçlü Challenger SRT Hellcat Redeye talip oldunuz. Serinin 6.2L süperşarjlı motorundan 880 beygir güç üretiliyor. Bir alt dilimde alacağınız Hellcat ise 717 beygir. Redeye versiyonu 7.970 dolar indirimle alırken, sadece Hellcat’i 7.170 dolar indirimle alacaksınız. Yani aradaki 800 dolarlık fiyat farkı, düşük olan 80 beygir gücünden geliyor.

Redeye’nin en üstte dikkate alınmasıyla başlatılan kampanya da indirimler güç orantılı olarak düşüyor. Challenger R/T Scat Pack için giden müşteriler 485 beygirlik seriyi 4.850 dolar, R/T’de 3.750 dolar, GT AWD 305 ps’te 3.050 dolar az ödeme yapacaklar.

Charger ve Durango için de kampanya aynı mantıkta.

Charger’ın en üstündeki Hellcat, 6.2L HEMI V8 ile hareket etmekte. Burada 7.070 dolar indirim alırken, Scat Pack 485 ps’te 4.850 dolar, R/T 370 ps’te 3.700 dolar, GT 300 ps’te 3.000 dolar, SXT AWD 300 ps’te 3.000 dolar ve SXT 292 ps’te 2.920 dolar Dodge’den müşterilerine hediye olacak.

Durango için konuşacak olursak; SRT 475 ps için 4.750 dolar kampanya indirimi alırken, R/T 360 için 3.600 dolar, Citadel 295 için 2.950 dolar ve SXT versiyon karşılığında ise 2.930 dolar hediye edilecek.

Alfa Romeo’nun Global Başkanı ve Binek Araçların Başkanı Tim Kuniskis, “Dodge, herkesten daha fazla beygir gücüne sahip ve biz de onu paylaşmak ve her zaman daha fazlasını elde etmek isteyenlere vermeyi istiyoruz. Amaç, yıl sonundan önce yarım milyar beygir gücünde büyümek. John ve Horace Dodge’un bizden yapmamızı istediğine inandığımız şey budur.” dedi.

2019 Challenger, Charger ve Durango modelleri, Pentastar V6 tarafından desteklenen ve AWD ile Durango SRT , Charger SRT Hellcat ve Challenger SRT Hellcat Redeye kadar mevcut olan SXT ve GT’den tanıtımın bir parçasıdır. Süresinin ne zaman biteceği belirtilmeyen “Dodge Powers Dollars” kampanyası en beygirli seçeneklerde ciddi indirimler veriyor. Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye’nin satış fiyatı da 72.745 dolar ile 89.405 dolar arasında.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum