Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Discord CEO’su Platformun Ethereum Entegrasyonuna Dair Açıklama Yaptı

CEO, Discord'un Ethereum'a bağlandığını gösteren bir ekran görüntüsü paylaştı.
Discord CEO’su Platformun Ethereum Entegrasyonuna Dair Açıklama Yaptı
Son Güncelleme: 
Yorum

Discord CEO ve kurucusu Jason Citron, sohbet platformunun Ethereum ağına bağlanabileceğini gösteren bir paylaşımda bulundu. NFT endüstrisinin patlamasından sonra popülaritesinde bir artışla karşılaşan Discord, Metamask ve WalletConnet aracılığıyla Ethereum desteğini bekliyor.

Citron’un önceden yayınlanmış Discord uygulamasının ekran görüntüsü kriptonun benimsenmesini hızlandırmayı amaçlarken, oyun topluluğu ekosistemin karbon emisyonları, kara para aklama ve NFT pazarındaki belirsizliklerle ilgili devam eden sorunlarını vurgulayarak bu harekete karşı çıktı.

Çok sayıda kullanıcı tepki göstererek, platformun aylık premium hizmet teklifi olan Discord Nitro aboneliklerini sonlandırmasına neden oldu. Diğer yandan oyun topluluğundan birçok kullanıcı da bu hareketi doğru yönde atılmış bir adım olarak görüyor.

Discord kripto toplulukları arasında popüler bir platform olarak kullanılıyor. MetaMask entegrasyonları, milyonlarca kullanıcıyı kripto alanına dahil etti. Geçtiğimiz günlerde kripto ödeme ağ geçidi Bitfinex Pay, platformuna MetaMask entegrasyonunu başlattı.

MetaMask entegrasyonunun bir sonucu olarak Bitfinex Pay, kripto para birimlerinde ödeme göndermek ve almak için 10 milyondan fazla yeni kullanıcıyı kendisine çekti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu