Yatırım yapmaya başla!

Dinamitler ile Yerle Bir Edilmiş 10 Stadyum ve Arenanın GörüntüsüSon zamanlarda büyük yapıların yıkımı için patlayıcı maddelerin kullanıldığına sıkça tanık oluruz. Klasik bir yıkıma nazaran çok daha kısa sürede ve kolaylıkla gerçekleştirilen bu olayı kaydedenler ise etkileyici anlara tanık olmaktadır.

İzlediğiniz videoda ise dinamitler ile adeta yerle bir edilen 10 stadyum ve arenanın görüntülerine tanık oluyorsunuz. Bu yapılan fazlasıyla büyük olmakla birlikte patlayıcılar ile yıkılması çok daha kolay olmaktadır.

Yıllar yılı binlerce insana ev sahipliği yapan bu spor merkezleri, zaman içerisinde ömürlerini tamamlıyorlar ve yıkılmak durumunda kalıyorlar. Kamera kayıtlarına yansımış görüntülerde yıkım anlarını izlerken gözlerinizi alamayacaksınız.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum