Yatırım yapmaya başla!

Her Yerde Göremeyeceğiniz Bir Drag Yarışı: “Devel 6×6 Sixty vs Mercedes – AMG GT S”Tasarımlarıyla bizlere hangi çağda olduğumuzu şaşırtan üreticiler arasına Dubai merkezli Devel firması da katılmıştı. Beklenmedik şekilde, fuar alanlarına gözleri yuvalardan çıkartacak araçlarıyla ziyaret etmişti. Süper spor araba klasmanında beygir rakamı telafuzu bile zor olan Sixteen gösterilmişti.

Normalde video içeriğinde bir drag yarışı anlatıyor. Yani beklediğimiz 6×6 bir araç değilde 5000 ps gücüne sahip Sixteen olmalıydı. İddia o kadar büyük ki Devel, “zırhlanmış tankımla bile en iyi dediğiniz spor arabaları kalkışlarda geçerim” diyor.

Durum hiç mantıklı gelmemiş ve Mercedes AMG’nin incisi GT S‘nin geçişine kesin gözüyle baksakta, durum sandığımız gibi çıkmadı. Şaşırmamak gerçekten elde değil.

Birisi araziler, zorlu koşullar ve daha da ilerisini söylersek savaş meydanlarında tavanında silahlarla taarruz yapacak bir tipe sahip. Ringin diğer kısmında adını yüksek hızlar ve adı süper spor otomobil olarak servis edilmiş bir araç.

Devel’in siyah dinazoruna yerleştiği 6.75L turbo beslemeli dizel V8’i 720 beygirle birlikte 1000 nm tork sağlıyor. Alman tarafında ise 4.0L çift turbolu V8 bulunuyor. AMG’nin ünitesi 515 hp ve 770 nm tork üretiyor. Belki firmaya sorsak veya üretici sırlarını söylese biraz rahatlayabilirdik.

Çünkü aralarında hızlanma süresi olarak 2 saniye fark olmasıyla, GT S’nin açık ara farkla finish çizgisine ulaşması gerekiyordu. Bence Sixty’nin modifikasyonla gücü 1000 beygirlere ulaştırıldı. Gövdesi ne kadarda karbon fiber ağırlıklı olsa da karşısındaki spor otomobilinde gövde panellere aynı şekildedir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum