Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Derlüks YKB 100 Bin Adet Pay Alırken, Hisseler %4 Yükselişte

DERHL kodlu hisseler %4’ten fazla primli seyrediyor. KAP açıklamasında Yönetim Kurulu Başkanı’nın 100 bin TL nominal değerde pay aldığı bildirildi.
Derlüks YKB 100 Bin Adet Pay Alırken, Hisseler %4 Yükselişte

Derlüks Yatırım Holding A.Ş. tarafından, bugün yapılan Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) açıklamasında, pay alımına yönelik bilgilendirme yapıldı.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Güzelci, Borsa İstanbul Pay Piyasasında işlem gören paylarından 4,56 – 4,87 TL fiyat aralığından toplam 100.000 adet alım yaptığını bildirdi.

Adet başına 1 TL nominal değerli payların alımı bugün yapılırken, şirket hisselerinde sert yükseliş yaşanıyor.
Derlüks Hisseleri %4 Arttı
Kaynak: Investing

Şirket hisseleri son kapanışını 4,54 liradan yaptıktan sonra bu sabah yatay açıldı. İşlemlerin başlamasıyla birlikte keskin bir yükseliş grafiği çizdi. Saat 10.25’te 4,87 liraya çıkarak, günün en yüksek fiyatını kaydetti.

Ardından hafif gerileyen hisseler, saat 10.47’de %4,19 artışla 4,73’ten işlem görüyor. Yılık fiyat aralığı 3,77 – 11,91 olan hisseler, ortalama %44 oranında değer kaybetti.

Investing göstergelerine göre hareketli ortalama 5 ve 15 dakikalık için “güçlü al”, saatlik için “al”, günlük “sat” tavsiyesini işaret ediyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum