Yatırım yapmaya başla!

İrlanda’da Çalışılacak En İyi Şirket Seçilen Dell Binlerce Kişiyi İşe Alıyor!

Bu yıl ikinci kez İrlanda’da çalışılacak en iyi yer seçilen Dell, küresel çapta binlerce kişilik alım yapacağını duyurdu. İşte detaylar;
İrlanda’da Çalışılacak En İyi Şirket Seçilen Dell Binlerce Kişiyi İşe Alıyor!

Önde gelen iş arama sitelerinden Indeed tarafından yapılan oylama sonucunda, ikinci kez İrlanda’da çalışılacak en iyi yer ilan edilen Dell, binlerce kişilik alım yapacağını duyurdu.

Dünyanın en büyük teknoloji altyapı şirketleri arasındaki Dell Technologies’in kurucusu ve CEO’su Michael Dell tarafından duyurulan habere göre Dell dünya çapında binlerce kişilik istihdam yaratacak. Açıklamaya göre küresel işe alımlar, Japonya, Afrika, Latin Amerika, Çin gibi pek çok farklı ülkeyi kapsayacak.

Michael Dell’in Twitter hesabından duyurduğu habere göre Dell büyüyen ekibine katılmaları için çalışan çağrısında bulundu.

Tabii, bu duyuru teknoloji sektöründe iş arayanlar arasında büyük yankı uyandırdı. Ve bu durumda dev şirketin, geçtiğimiz günlerde yayınlanan araştırma sonuçlarına göre İrlanda’da çalışılacak en iyi yer seçilmesi de etkiliydi.

Dünyanın bir numaralı iş arama sitesi olarak gösterilen Indeed tarafından yapılan araştırmaya göre Dell; bu yıl ikinci kez İrlanda’da çalışılacak en iyi şirket seçilmişti.

Indeed'e Göre Dell İrlanda'da Çalışılacak En İyi ŞirketÇalışanlar tarafından yapılan oylama sonucunda ulaşılan sonuçlara göre İrlanda’da çalışılacak en iyi yerler sırasıyla; Apple, Comfort Keepers, Next plc, Google, Irish Defence Forces, Boots, Spar, HP, Intel, Debenhams, Vodafone, Medtronic, Penneys, Brown Thomas, Centra Ireland, Supervalu Ireland, McDonald’s, Starbucks, Oxfam, Marks and Spencers, Oracle, Home Instead Senior Care, Bank of Ireland ve 25. sıradaki Aranmark’dı.

Dell EMC’nin Avrupa, Ortadoğu ve Afrika başkanı Aongus Hegarty bu haberden olayı memnun olduklarını söyleyerek çalışanlara verdikleri yüksek oylardan dolayı teşekkür etmişti.

Dell EMC’nin Avrupa, Ortadoğu ve Afrika başkanı Aongus Hegartyİrlanda’da ikinci kez en iyi şirket seçilmekten onur duyduklarını belirten Hegarty, bu başarının devam edebilmesi için birbirine bağlı ve motive olmuş bir ekibin kilit nokta olduğunu dile getirmişti. Diğer taraftan; şirketin başarısında yenilikçi teknolojilerin ve zamanın hızına ayak uydurmasının çok önemli olduğu daha önceki raporlarda açıklanmıştı.

Örneğin Dell, X ve Y kuşağının iş hayatından beklentileri neler, çalışma politikalarını işte bunların farkında olarak düzenleyen şirketlerden.

Dell Esnek Çalışma Politikaları Çalışanlar Tarafından Çok Seviliyor İşinde alacağı maaştan çok kendisine verilen esnekliği önemseyen milenyum kuşağına istediğini vermeyi bilen Dell, çalışanların esneklikle üretkenliklerinin ne kadar artacağının farkında.

Zaten Dell & İntel Evrimleşen İşgücü Araştırması raporunda da çalışanların yüzde 76’sının geçtiğimiz yılda teknolojinin iş yapış şekillerini ciddi şekilde değiştirdiğini söylediği belirtiliyor.

İlaveten; Dell’in çalışanlarına her yerden ve her zaman çalışma fırsatı sunduğu “Connected Workplace” programı da Y kuşağının favorilerinden. Neticede; son teknoloji ürünleri ve çalışanların üretkenliğini artıracak politikaları ile Dell, yeni çalışanlarını bekliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kariyer kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum