Paylaşım
in G+

44 Adetlik Sınırlı Sayıdaki Lamborghini Aventador Masasının Fiyatı Kafa Karıştırıyor!


 

Polonya merkezli dizayn şirketi çok pahalı ama oturunca kalkmak istemeyeceğiniz bir masa yaptı. İşte detaylar...

Yıllardır bir yerin iç dekorasyonlarda arabalı masaları görürüz. Eskiden de araba meraklıları ofislerine, evlerine, bahçelerine, kafelerine gerçek araçlardan kesilerek yapılan masaları kullanmaktaydı. Otomobil şeklindeki masalar, bir hurdalığa giderek kazalı bir araçtan temin edilebilir. Belki ufak tefek onarım işlemleri olacaktır. Sonun da ise ortamın havasını değiştirecek bir masaya sahip olacaksınız.

En pahalı otomobillere yönelik hediyelik eşya üretimi yapan şirketler vardır. Hatırlarsak Discommon bir sehpa üzerine kabartmalı Ferrari F40‘ın şeklini vermişti. 20 bin dolarlık fiyatını gördüğümüzde ise şaşırmıştık. Şimdi fiyatına daha da şaşıracağınız bir dekoratif eşya tasarımımız var. Lamborghini Aventador’u artık masa olarak kullanabilirsiniz!!!

Kırmızı masanın detayları hasta olunmayacak gibi değil!

Otomobil tutukunlarının rüyalarına girecek dekoratif Aventador masa, her şeyiyle gerçeğine uyuyor. Design Epicentrum Manufacture tarafından yapılan çalışmada kullanılan parçalar gerçeğini yansıtıyor.

Şirket yalnızca masa yapmıyor!

Lambo’nun ürünleriyle çok ilgi olan Design Epicentrum Manufacture, çeşitli kanepe ve sehpa gibi ürünlerde yapmakta. Aventador masanın hatları gerçeğine inanılmaz benzetilmiş. Tampon kıvrımlarına kadar aynı olan masanın kaput ucunda ve jantlarda İtalyan rozetleri eksik. Muhtemelen şirket bunun için bir telef ücreti gibi bir şey ödemesi gerekecek.

Böyle bir masanın maliyeti tam 35.150 dolar!

Ortalama bir agresif Lambo Aventador S‘in fiyatını 350 bin dolar civarlarıda varsayarsak, masa için istenen 10 kat daha ucuz. Ama temel malzemelerden yapılış bir masa için sizce fiyat inanılmaz çok değil mi? 1.9 m genişlik, 1.6m derinliği ve 800 mm yüksekliğinde.

200 farklı renkte isteyebileceğiniz masadan 44 adet sınırlı üretilecek olması da fiyatını etkilemiş olmalı. Detaylarından söz ettiğimiz masa için acaba kaç Aventador sahibi almak için başvuruda bulundu! Siz böyle bir masayı ofisinize veya evinize almak ister miydiniz?

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı