Yatırım yapmaya başla!

Fox Merakla Beklenen 3 Filminin Vizyon Tarihini Değiştirdi!

20th Century Fox’a bir şeyler oluyor. 2018’de vizyona girmesi beklenen filmlerin gösterim tarihi 2019’a kaydırılıyor ya da öne alınıyor. İşte ayrıntılar;
Fox Merakla Beklenen 3 Filminin Vizyon Tarihini Değiştirdi!

Dev anlaşmayla birlikte Walt Disney’in satın aldığı 21st Century Fox’a bir şeyler oluyor. Zira uzun zamandır merakla beklenen filmlerin vizyon tarihleri arka arkaya değiştiriliyor.

Peki, Fox’un aldığı bu şaşırtıcı kararın ardındaki neden ne? Deadpool gibi seyircinin iple çektiği filmlerin gösterim tarihleri neden rötar yaptı ya da öne çekildi? İşte vizyon tarihi değiştirilen filmler ve haberin detayları;

Öncelikle Fox’un en çok dikkat çeken yapımlarından biri olan Deadpool 2’deki değişiklikten bahsedelim.

 Deadpool 2 Vizyon tarihi DeğiştiNitekim en iyi süper kahraman filmleri arasında yer alan Deadpool’un devam halkası, 2018’in en çok beklenen filmlerinden bir tanesi! Deadpool 2’te Cable rolünün Josh Brolin’in olması, çekimlerde bir dublörün hayatını kaybetmesi gibi gelişmelerle gündeme gelen film, Kasım ayında yayınlanan Bob Ross’lu fragmanla da büyük ilgi uyandırmıştı.

Tam da bu noktada; 1 Haziran 2018 olarak duyurulan vizyon tarihinin öne alındığını söyleyebiliriz.

Deadpool 2 18 Mayıs'ta Vizyona GiriyorYani işin özü şu ki Fox’un Deadpool 2’de yaptığı değişiklik seyirci için hiç olumsuz değil! Sonuçta yapım; 1 Haziran yerine 18 Mayıs’ta gösterime girecek.

Öte yandan; Han Solo: A Star Wars Story’nin 25 Mayıs’ta seyirciyle buluşacak olması gişe rakamlarını nasıl etkiler, orası şüpheli.

Han Solo: A Star Wars Story 25 Mayıs Vizyon TarihiNeticede; seyirci Deadpool 2 gibi bir filmin hemen ardından Han Solo: A Star Wars Story’i izlemek istemeyebilir. Yine Marvel evreninin beklenen filmleri arasında yer alan The New Mutants’ın vizyon tarihindeki değişiklik ise izleyiciyi pek sevindirmeyecek türden.

Çünkü The New Mutants’ın vizyon tarihi 13 Nisan 2018 yerine 22 Şubat 2019 olarak değiştirildi.

The New Mutants Vizyon tarihi 22 Şubat 2019 Yani The New Mutants yaklaşık 10 aylık rötar yaptı. Buna ek olarak bir diğer erteleme ise ilk kez 1990’da yaratılan X-Men karakteri Gambit’te oldu.

Geçtiğimiz yıllarda iptal olduğu yönünde haberlerin çıktığı Gambit’in solo filminin tarihi ise 14 Şubat 2019’dan 7 Haziran 2019’a kaydırıldı. Yani 4 yıl önce duyurulan ve adeta yılan hikayesine dönüşen Gambit’i görebilmek için daha uzun süre beklememiz gerekecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum