Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Deadpool Hiç Bu Kadar Huzur Vermemişti! Nedeni Bob Ross’lu FragmanDeadpool Hiç Bu Kadar Huzur Vermemişti! Nedeni Bob Ross’lu Fragman

Şimdiye dek gördüğümüz en iyi süper kahraman filmleri arasında olan Deadpool’un devam filmini uzun süredir merakla bekliyoruz. Sonuçta; mizahla aksiyonun ustalıkla harmanlandığı film, küçükten büyüğe pek çok kişinin hayranlıkla izlediği bir yapım!

Zaten filmin ne kadar başarılı olduğunu, Ryan Reynols’un 2017’de en çok kazanan oyuncular arasına girmesinden de anlayabiliriz. Zira Deadpool’un başrol oyuncusunun servetine önemli bir katkısı olduğunu tahmin edebiliriz. Tabii, bu zenginlikte 2017’de vizyona giren en iyi filmlerden biri olarak gösterilen The Hitman’s Bodyguard’ın da payı vardır. Her neyse dönelim filmimize!

Hatırlarsanız; merakla beklenen Deadpool 2’nin kadrosuna Josh Brolin’in katılmasıyla heyecan daha da yükselmiş ancak bu müjdenin ardından hayranlara bir de kötü haber gelmişti. Film ekibinin yanı sıra herkesi üzen olayda, dublör bir kadın motosiklet kazası yaparak hayatını kaybetmişti. Sonuçta; 2018’in en merak edilen filmlerinden biri olan Deadpool 2, daha vizyona girmeden büyük yankı uyandırdı diyebiliriz.

Dün yayınlanan yeni tanıtım videosu da Deadpool 2’yi yeniden manşetlere taşıdı. Çünkü 1 Haziran 2018’de vizyona girecek filmin videosunda Ryan Reynolds, ilginç bir biçimde Bob Ross olarak karşımıza çıkıyor. Bir süre böyle devam eden video, daha sonra bize filmden birkaç kare görme fırsatı veriyor.

Ryan Reynold’un Twitter hesabında paylaştığı tanıtım videosuna gelen yorumlardan, Bobb Ross göndermeli fragmanın beğenildiğini anlıyoruz. Ve Deadpool 2’nin yeni tanıtımının amacına ulaşarak fazlasıyla dikkat çektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur