Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Popüler Netflix Yapımı Dark’ın 2. Sezonu için Geri Sayım Başladı!Popüler Netflix Yapımı Dark’ın 2. Sezonu için Geri Sayım Başladı!

Çok sayıda dizi ve filme ev sahipliği yapan çevrimiçi servis Netflix, bir yandan yeni yapımlar ile karşımıza çıkarken diğer yandan da mevcut yapımlarının devam sezonlarını çekmeye devam ediyor. Alman yapımı Dark dizisi, 2017 yılında izleyici ile buluşmuş ve izleyenlerden olumlu not almayı başarmıştı. Dizinin ikinci sezonuna dair uzun zamandır bekleyiş sürerken, yeni fragman ile geliş müjdelenmiş oldu.

Zamanda yolculuk temalı dizi, izleyicisine tattırdığı yüksek gerilim ile dikkat çekiyor. Bir kasabada iki çocuğun kaybolması sırasında yaşanan ilginç olayları konu alan dizinin fragmanında tarih açıklaması da yapıldı. Sevilen Netflix dizisi 21 Haziran’dan itibaren platformda yerini alacak.

8 bölümden oluşacak yeni sezonun yönetmen koltuğunda Baran bo Odar oturuyor. Louis Hoffman, Anna König, Roland Wolf gibi oyuncuların bulunduğu dizi yine bizleri zamanda yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni sezon fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur