Paylaşım

Oscar Ödüllü Yönetmen Danny Boyle’nin Dizisi için Geri Sayım!

 

1994 yapımı Mezarını Derin Kaz ile sinema sektörüne iddialı bir giriş yapan Danny Boyle’nin dizisi için geri sayım başladı. Nitekim dizi bir tek yönetmeninin adıyla bile fazlasıyla merak ediliyordu.

Neticede o; tek mekanda geçen unutulmaz filmlerden 127 Hours, en iyi bilim kurgu filmleri arasındaki Sunshine, Hint filmleri listelerinin vazgeçilmezi Slumdog Millionaire’in yanı sıra 28 Days Later, Steve Jobs, The Beach, Trainspotting gibi daha nice başyapıt niteliğinde filme imzasını atmış bir yönetmen.

Kısacası; Boyle’nin dizisinin merakla takip edilmesi gayet olağan! İlaveten; Spacey’nin Kovulup Christopher Plummer’ın dahil edildiği Ridley Scott filmindeki gibi John Paul Getty’yi konu alan film, hikayesiyle de epey dikkat çekici.

Zira ABD’li ünlü milyarder John Paul Getty’nin torununun kaçırılması, tüm dünyanın bildiği dramatik ve gerçek bir hikaye. Oyuncuları arasında ise Hilary Swank, Brendan Fraser, Donald Sutherland, Anna Chancellor, Harris Dickinson ve Michael Esper’in bulunduğu dizi 25 Mart’ta FX ekranlarında başlayacak.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur