Yatırım yapmaya başla!

Damperi Açık Kalan Kamyonların Sebep Olduğu 6 Kaza AnıTonlarca yük taşıyan kamyonların yoldaki seyirlerine sıkça rastlarız. Sıklıkla kazalara karıştığına tanık olduğumuz kamyonların bu sefer bilinenden farklı kazalar ile karşımıza çıktığını görüyoruz.

Bir anlık dikkatsizlik ya da hata sonucu damperi açılan kamyonlar, seyir halindeyken ciddi sonuçlara neden olabilecek kazalara karışıyorlar. Videoda bu şekilde yaşanmış 6 kaza anına tanık oluyorsunuz.

Kazalarda damperlerin açılmasının etkisiyle sıklıkla tabelaların zarar gördüğü dikkatlerden kaçmıyor. Açılan damperlerin farkında olmayan sürücüler, yollarına devam ettikleri için maddi zarara neden olacak kazalara karışıyorlar.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum