Yatırım yapmaya başla!

Su Üzerinde Yaşayabileceğiniz Bir Ev: “Daigno Le Koroc”Bu zamana kadar birbirinden güzel, kullanışlı ve belki de hayatınızın geri kalan kısmını geçirecek kadar işlevsel karavanları sizlere sunduk. En devasalı Ford F-550 şasisi üzerine kurulan Earthroamer XV-HD‘di. Bence şu an kafamızdan bildiğimiz, her ortamda kalınabilecek yapıları silmeye başlayabiliriz.

Daigno‘nun Le Koroc adındaki yüzen evi, benzersiz bir yapıya sahip. Kalıcı, sabit yerlerde yaşamak istemeyenler karada ve suda günlerce yaşayabileceğiniz ortam sizler için hazırlanmış. Kompakt yapılı tekne, orta ölçekli bir SUV araç ile rahatlıkla çekilebilir. Yani karada da çok rahat taşınabilir. 

Le Koroc’un içerisinde yaşamanıza dair her şey var. Buzdolabınızda yiyeceklerinizi taze bir şekilde korurken, ocak kısmında en leziz yemekleri pişirebilirsiniz. Güneş enerjisiyle çalıştığı için de elektriksel sorunlarınız da ortadan kalkmış oluyor.

İki kişi ile su üzerinde kalabilir ve süper vakitler geçirebilirsiniz. Videoda dikkat ederseniz mutfak dolaplarının dışında ekstra saklama gözlerine yer verilmiş.

Benim bu su evini gördüğümde kurduğum ilk hayal; büyük bir göl üzerinde, gün batımında saatlerinde balık tutmak! Sizce de zevkli olmaz mı?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum