Yatırım yapmaya başla!

Dağcıların Başından Geçmiş 7 Korkunç Kaza AnıSporun her çeşidi heyecan verir ve sağlığa iyi gelir. Fakat bunların fazlasıyla aksiyon dolu olanları her insanın yapabileceği sporlar değildir. Bu sporların içinde bir de dağcılık vardır. Dünyanın en pahalı hobilerinden biri olan dağcılık ile uğraşan insanlar, uzaklardan gördüğümüz yüksek dağların en tepesine çıkmayı hedeflerler.

Üstelik bu spor bir ekip halinde yapılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar dikkat ve güçtür. Bu spor için fizik yapınız uygun değilse sizin için tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Ekipmanlarınızın sağlam ve yeterli olması, ekip arkadaşlarınızın dikkatli olması gibi unsurlar da önemlidir tabi.

Dağcılık sporlarında ne yazık ki kazalara rastlamak oldukça mümkün. Ani denge kayıpları, tırmandığınız alanın sağlam olup olmadığını kontrol etmeden tırmanmanız, ekipmanlarınızın sağlam olmaması bu kazaların oluşmasında önemli etkenlerdir. Şimdi sizlerle bu kazaların yaşandığı görüntüleri paylaşıyoruz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum