Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

CRV Pazarında İlginç Hamleler! Curve DAO için Sıradaki Adım Ne?

CRV fiyatı yüzde 16 arttı. Analist, Curve DAO token için bir sonraki hamlenin ne olabileceğini değerlendirdi. Detaylar...
CRV Pazarında İlginç Hamleler! Curve DAO için Sıradaki Adım Ne?
HABER GİRİŞ

Curve Finance’in yerel tokenı CRV, son zamanlarda balina birikimindeki artışa bağlı olarak kayda değer bir fiyat artışı yaşadı. Merkezi olmayan finans (DeFi) platformunun tokenı, Kasım 2022’deki 0,4 dolarlık düşük seviyesinden toparlanırken, yatırımcılar bu ivmenin CRV için sürdürülebilir bir yükseliş eğilimi başlatmak adına yeterli olup olmadığını merak ediyor.

Bu arada kripto analitik ve takip platformu Lookonchain, hafta sonu boyunca iki önemli balinanın dahil olduğu ilginç bir aktivite tespit etti.

CRV Pazarında Dikkat Çeken Balina İşlemleri

İlk balina, dünyanın en büyük kripto borsası olarak bilinen Binance’ten yaklaşık 10,33 milyon dolar değerinde 19,56 milyon CRV token toplayarak önemli bir para çekme işlemi gerçekleştirdi.

Bu hareketi daha da ilgi çekici kılan şey, balinanın tüm meblağı, Curve kullanıcılarını ödüllerini artırma konusunda güçlendirmek için karmaşık bir şekilde tasarlanmış bir DeFi platformu olan Convex Finance’e (CVX) yatırmaya devam etmesi oldu.

LookOnChain CRV Balina Hareketleri
Kaynak: LookOnChain

Bir başka balinanın Pazar günü Binance’ten 3 milyon dolardan fazla değere sahip 5,78 milyon CRV tokenı çekmesi kripto topluluğunun merakını daha da artırdı.

GCM Yatırım Banner
LookOnChain Balina CRV İşlemleri
Kaynak: LookOnChain

Direnç Yaklaşsa da CRV’nin Güçlü Potansiyeli Sürüyor

Piyasa değeriyle en büyük 72. kripto para birimi konumundaki CRV’nin fiyatı haber yazımı itibarıyla 0,515 dolar civarında seyrediyor. Günlükte yatay seyir sürerken, haftalıkta yüzde 16’lık yeşil görünüm yatırımcılara umut vadediyor.

Yukarı yönlü yükseliş ivmesine rağmen, CRV’nin şu anda 0,55 dolar civarında bir direnç bölgesiyle karşı karşıya olduğunu söyleyen kripto analisti Christian Encila, arz baskısının artması durumunda altcoinde küçük bir geri çekilme yaşanabileceği uyarısında bulundu.

Böyle bir durumda, yükseliş eğilimini yeniden kazanma sürecinde fiyatın muhtemelen 0,5 dolar, hatta 0,45 dolar seviyelerine inebileceğini ifade etti.

Yüzde 10’luk Yeni Bir Yükseliş İhtimali Masada

Devam eden toparlanma eğiliminin ivmesini koruması durumunda ise fiyatın yüzde 10’luk bir yükselişi hedefleyerek kayda değer bir yükseliş daha gösterebileceğine değindi.

CRV Token 29 Eylül 2023 Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

CRV balina birikimindeki son artışın yeni bir beklenti yarattığını ve bu birikimin daha uzun süreli bir yükselişin göstergesi olup olmadığının ilerleyen günlerde daha iyi anlaşılacağını sözlerine ekledi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.