Yatırım yapmaya başla!

COVID- The Outbreak ile Salgın, Strateji Oyunu Olarak Karşımıza Geliyor

Corona virüsü ile beraber oyun dünyasına da yeni bir yapım eklendi. COVID: The Outbreak resmi olarak duyuruldu.
COVID- The Outbreak ile Salgın, Strateji Oyunu Olarak Karşımıza Geliyor

Son dönemde tüm dünyanın etkileyen Corona virüsü, yeni bir oyunun ana fikri oldu. Strateji türündeki oyun ile kullanıcılar Coronavirüs salgınını kontrol altına almaya çalışacak. Polonyalı oyun şirketi Jujubee S.A tarafından COVID: The Outbreak resmi olarak duyuruldu.

Geliştirilen oyun ile kullanıcıların salgın konusunda bilinç sahibi olmaları amaçlanıyor. Oyuncular aynı zamanda salgının yayılmasını önlemeye çalışacak ve insanlığın hayatta kalması için mücadele edecek.

Oyun kullanıcılar salgın esnasında nasıl davranmaları gerektiğini ve almaları gereken önlemleri gösterecek. Kullanıcılar salgını kontrol almak için çeşitli araştırmalarda bulunacak, ellerindeki personeli ve ilaçları yönetme imkanına sahip olacak. Dünya genelinde ne yapılması gerektiğine karar verecek kullanıcılar, ihtiyaç durumunda ulusal acil durum ilan edebilecek ve katı önlemler alınabilecek.

Bununla beraber günümüzde yaşandığı üzere asılsız haberler, stokçuluk yapanlar ve süreci kötü etkileyen pek çok faktör oyuncuların karşısındaki en büyük sorun olacak. Oyuncular çadır, hastane başta olmak üzere salgın ile mücadelede inşa edilmesi gereken yapıları oluşturabilecek. Geliştiriciler oyunda Dünya Sağlık Örgütü tarafından doğrulanmış verilere ve uzman kişilerden elde edilmiş bilgilere yer verdiklerini belirtiyor.

COVID: The Outbreak, içinde bulunduğumuz şu günlerde strateji oyunu arayışında olanlar için oldukça cazip bir seçenek olacaktır. Oyunun çıkış tarihi 29 Mayıs olarak açıklandı ve Steam üzerinden 13.99 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Salgın temalı strateji oyunu COVID: The Outbreak için yayınlanan fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum