Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Compass Mining, Madencilerin Ekipmanlarını Satmaları için Pazar Sundu

Madencilik hizmet sağlayıcısı Compass Mining, madenciler için yeni bir pazar oluşturdu. İşte ikinci el pazarın ayrıntıları;
Compass Mining, Madencilerin Ekipmanlarını Satmaları için Pazar Sundu
Son Güncelleme: 
Yorum

Bitcoin madenciliği hizmet sağlayıcısı Compass Mining, perakende müşterilerinin donanımlarını satmaları için ikincil bir satış pazarı başlattı.

Firmanın CEO’su Whit Gibbs, Compass Mining başladığında, madencilerin tüm süreç üzerinde kontrol sahibi olmasını istediğini bildiğini ve kullanıcılarına ekipmanlarını istedikleri zaman satma imkanı tanıdıklarını söyledi.

Gibbs, her ay ikincil piyasada ASIC’lerde yüz milyonlarca dolar satış yapıldığını ve bunun madencilik bilgisayarlarına olan yüksek talebi gösterdiğini söyledi. Compass Marketplace, Bitcoin topluluğu düşünülerek tasarlandı ve ASIC’leri alıp satmak için kullanıcı dostu ve güvenli bir platform sağlayacak.

Bir makinenin pazarda listelenebilmesi için önce satıcının doğrulanması ve sağlanan bilgilerin gerçek olduğunu kanıtlaması gerekiyor Doğrulandıktan sonra satıcı, hangi uygun makineleri satmak istediğini ve hangi fiyattan satmak istediğini belirleyebilecek.

Compass Mining, hash oranını demokratikleştirerek Bitcoin ağını güçlendirme misyonunu üstlenen, iş kanıtı madencilik donanımı ve barındırma şirketidir. Yeni madencilik pazarı, kurumsal ve perakende müşteriler için kolay tedarik, madencilik makinelerinin dağıtımı ve yeniden satış imkanı sunacak.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%