Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Çölün Ortasında Lüks Olanaklar Sunan Bir Vaha: “Arizona Mansion”

Çölün Ortasında Lüks Olanaklar Sunan Bir Vaha: “Arizona Mansion”
Son Güncelleme: 
Yorum

Toplum içerisinde genel bir kanı vardır. Her zaman için deniz kenarına konumlandırılmış yapıların en iyi manzaraya sahip oldukları söylenir. Dubai’deki Floating Seahorse Villas gibi yapılar bu tezi doğrulasa da çölün ortasında muhteşem bir konuma sahip olan Arizona Mansion, bu kalıplaşmış düşünceyi yıkmayı başarıyor. Helikopter turları için dünyanın en güzel yerleri arasında yer alan Büyük Kanyon’un yanı sıra, çölleri ve Colorado Nehri ile de kayda değer bir eyalet olan Arizona; bünyesinde barındırdığı insan yapımı güzelliklerle de ön plana çıkıyor.

Bir zamanlar Kızılderili kabilelerin birçoğuna ev sahipliği yapan Arizona’nın çöl arazisine konumlandırılmış Arizona Mansion, sunduğu lüks imkanların yanı sıra güvenli ve eşsiz konumuyla da bölgenin en güzel evlerinden bir tanesidir. Şu sıralar satışa sunulan bu benzersiz yapı, en az deniz kenarına konumlandırılmış lüks evler kadar etkileyici imkanlara olanak tanıyor. Çölde güvenli ve lüks bir yaşam deneyimine ulaşabileceğiniz Arizona Mansion ile tanışmaya hazır mısınız?

İşte huzurlarınızda Arizona çöllerindeki lüks vaha Arizona Mansion!

Arizona Mansion’un Çölün Etkileyiciliğini Yansıtan Tasarımı

Arizona Mansion'un Çölün Etkileyiciliğini Yansıtan TasarımıArizona, Scottsdale şehrine konumlandırılmış Arizona Mansion; 1100 metrekarelik geniş bir yaşam alanı sunuyor. Üç adet yatak odasının yanı sıra, üç tam ve bir adet kısmi banyo ile donatılan bu lüks ev; özellikle tatillerinizi geçirmek için mükemmel bir tasarım ürünüdür. Ayrıca iki adet misafir odasının geniş ve tam donanımlı bir mutfağın bulunduğu bu güzellik, zeminden tavana camlarının yanı sıra şöminesiyle de keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor. Bu lüks yapı, Villa Athena gibi büyüleyici bir deniz manzarası sunmasa da çölün görkemli güzelliklerine şahit olmanıza olanak tanıyor.

Arizona Mansion Olanaklarıyla Çöle Baharı Getirecek

Arizona Mansion Olanaklarıyla Çöle Baharı GetirecekEyaletin tam kalbine yerleştirilmiş bu lüks evin açık konseptli oturma odasında tam donanımlı bir mutfağın yanı sıra bir de kahvaltı masası yer alıyor. Ayrıca L şeklinde bir kanepenin, bir piyanonun ve de şık bir şöminenin bulunduğu bu oda konforu iliklerinize kadar yaşamanızı sağlıyor. Uçurumun kenarındaki muhteşem yapı Campbell Cliffs kadar etkileyici bir tasarıma sahip olan Arizona Mansion; iki adet özel balkonun, bir spa merkezinin ve bir de gömme dolabın yer aldığı geniş yataklı ana yatak odasıyla kusursuz rahatlamanın kapılarını aralıyor.

Çöl Ortasındaki Arizona Evinin Fiyatı Ne Kadar?

Çöl Ortasındaki Arizona Evinin Fiyatı Ne Kadar?Arizona’nın görkemli çöllerinden biri üzerinde bulunan bu lüks evin açık alanı da en az iç mekanı kadar keyifli. Arizona Mansion; bir yemek masasının, televizyonun, sekiz kişilik konforlu kanepelerin, entegre bir barbekünün bulunduğu bahçesiyle de lüks imkanlarını çölün eşsiz güzelliğiyle harmanlıyor. Çölün ortasında oldukça güzel ve benzersiz bir vahayı andıran bu yapı 1.5 milyon dolarlık fiyatıyla gayrimenkul piyasasındaki yerini alıyor.

Çöller genellikle kurak topraklar, etrafa savrulan kum taneleri ve suyun olmadığı bölgeler oldukları için çoğu insan tarafından yaşama uygun bir yer olarak görülmezler. Ancak doğal güzellikleri bolca bünyesinde barındıran Arizona çölleri sözlüklerde yer alan “çöl” tanımını, bünyesinde barındırdıkları Arizona Mansion ile sonsuza kadar değiştirecek gibi görünüyor. Peki, bu konuda sizlerin düşünceleri neler?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu