Yatırım yapmaya başla!

İngiliz Dizisi Collateral’de Türkiye ve Kırıkkale ile İlgili Skandal Sözler!İngiltere’de yayınlanan Collateral adlı bir dizide geçen sahne Türkiye’den büyük tepki çekti. İlk olarak İngiliz kanalı BBC’de yayınlanan ve son günlerde Netflix’te yayınlanan Collateral adlı dizide Türkiye ve Kırıkkale ile ilgili skandal ifadelere yer verildi.

Görüntülerini izlediğiniz dizi’de Kırıkkale için ‘dünyanın en berbat yeri’ ifadesi kullanılıyor. Dizide Sam ve Berna adlı karakterler bir arabada Türkiye ve Kırıkkale ile ilgili sözler söylüyor. Çocukluğunun Kırıkkale’de geçtiğini ve her sabah orada uyanmadığını belirten Berna’nın ‘dünyanın en berbat yeri’ olduğunu söylüyor.

Bir pizza kuryesinin öldürülmesini konu alan suç ve polisiye dizisi önümüzdeki günlerde benzer diyaloglarla karşımıza çıkar mı bekleyip göreceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum