Yatırım yapmaya başla!

Vine ile HQ Trivia’nın Kurucu Ortağı 34 Yaşında Hayatını Kaybetti

Vine ve HQ Trivia’nın kurucu ortaklarından 34 yaşındaki Colin Kroll’ın ölüm haberi tüm dünyada yankı uyandırdı. Ayrıntılar haberimizde;
Vine ile HQ Trivia’nın Kurucu Ortağı 34 Yaşında Hayatını Kaybetti

Vine’ın ve popüler para kazanma oyun uygulaması HQ Trivia’nın kurucu ortaklarından olan Colin Kroll’un, dün New York’taki apartman dairesinde ölü bulunduğu belirtildi. Girişimcinin aşırı dozda uyuşturucudan ölmüş olabileceği söylenirken New York Şehri Polis Departmanı’ndan bir temsilci Colin Kroll’un yatak odasında 35 yaşında bir erkek bulduklarını dile getirdi.

NYPD ölen kişinin adını vermeyi reddetse de HQ Trivia’dan bir sözcü Colin Kroll’un ölüm haberini doğruladı. Buna göre HQ Trivia; “bugün arkadaşımız ve kurucumuz Colin Kroll’un öldüğünü öğrendik ve ona veda etmekten dolayı derin üzüntü duyuyoruz” ifadeleriyle açıklama yaptı.

İlgili haberlerde Colin Kroll’un kız arkadaşının ona ulaşamaması üzerine polise haber verdiği ve polislerin Kroll’un cansız bedenini yatak odasında buldukları yazıldı.

Colin Kroll Ölüm Haberi Ayriyeten pek çok kaynakta Colin Kroll’un evinde kokain ve eroinin bulunduğu yönünde bilgiler verildi. Kroll’un babasının da The New York Times’a oğlunun eğlence amaçlı uyuşturucu kullandığını bildiğini fakat son zamanlarda içmeyi bıraktığını ve bir uyuşturucu problemi olmadığını söylediği kaydedildi.

Girişimcinin babası ayrıca onun çok yetenekli olduğunu ve bu kadar genç bir yaşta çok şey başardığını söyledi.

Colin Kroll 34 Yaşında Hayatını Kaybetti Ve Alan, oğlunun ölümüyle ilgili; “Bu gerçekten bir kayıp. 34 yaşında, yaptığı şeyleri ve sahip oluğu becerileri düşünün. Onu 50 yaşındayken izlemek gerçekten eğlenceli olurdu.” ifadelerini kullandı. Tüm bunların yanında ölüm haberlerinin ardından girişimcinin yarattığı şirketler de gündeme geldi. Bunlardan bir tanesi Rus Yusupov ile birlikte kurduğu HQ Trivia idi.

Geçen sene piyasaya sunulduğunda çok fazla popüler olsa da son raporlar oyunun popülaritesinin azaldığını ve şirket içinde karışıklık yaşandığını göstermişti. Kaynaklarda bir HQ Trivia çalışanının saldırgan yönetim şekli nedeniyle Kroll’a resmi bir şikayette bulunduğunu yazmıştı. Kroll’un bir diğer girişimi Vine ise 2012’de 30 milyon dolar karşılığında Twitter’dan satın alınmış ancak 2017’de sahibi tarafından kapatılmıştı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum