Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

CoinEX Borsası Çin’deki Kullanıcıların Kayıtlarını Sonlandırıyor

Borsa 2019'daki Çin yasağında yeni kullanıcıların kaydını sonlandırmıştı.
CoinEX Borsası Çin’deki Kullanıcıların Kayıtlarını Sonlandırıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Çin’in kripto para ticaretine yönelik kısıtlayıcı son adımları, borsaların yeni kararlar almasını sağlıyor. CoinEx kripto para borsası, yerel kripto karşıtı düzenlemelere uymak için Çin anakarasındaki operasyonlarını sonlandırıyor.

Şirket ülke genelinde doğrulanan kullanıcı hesaplarının yanı sıra anakara Çin’den bir cep telefonu numarasına bağlı olan kullanıcı hesaplarını tamamen kaldıracağını duyurdu. Borsa kullanıcılardan kripto varlıklarını 31 Ekim 2021’den önce platformdan çekmelerini istedi.

CoinEx ayrıca 30 Eylül’den itibaren sıfır varlıklı hesapları devre dışı bırakmayı planlıyor. Borsanın Çin anakarasından kullanıcıları çekmek için uyguladığı agresif önlemlere rağmen, borsa, kullanıcıların 31 Ekim’den sonra varlıklarını geri çekmesine izin verecek. Alım satım kapatılacak ve yalnızca para çekme hizmeti desteklenecek.

CoinEx ayrıca daha önce erişimi engellediğini ve Mart 2019’da Çin anakarasından yeni kullanıcıların kaydını sonlandırdığını hatırlatarak, onları mümkün olan en kısa sürede para çekme işlemlerini tamamlamaya çağırdı.

CoinEx, Aralık 2017’de kurulmuş büyük bir küresel kripto para borsasıdır. Güncel verilere göre CoinEx’in günlük işlem hacmi bu 85 milyon dolar seviyesinde. Daha önce Binance ve Huobi gibi büyük kripto borsaları daha sonra Çin anakarasındaki bazı hizmetleri durduracağını açıklamıştı.

Ayrıca Sparkpool ve BeePool gibi büyük Ethereum madencilik havuzları operasyonlarını kapatma kararı almıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%