Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Coinbase, Mobil Oyun Geliştirici Bling’e Yatırım Yapıyor

Bling'in mobil oyun paketi, kullanıcıların küçük miktarlarda Bitcoin kazanmalarını sağlıyor.
Coinbase, Mobil Oyun Geliştirici Bling’e Yatırım Yapıyor

Kullancılarına ufak miktarlarda Bitcoin kazandıran mobil oyun platformu Bling, ABD’li kripto para şirketi Coinbase tarafından yatırım aldı.

Bling’in platformu şu anda altı oyunun yanı sıra bir Bitcoin ödül sistemi, dolandırıcılık tespiti ve kullanıcı değeri tespiti içeren diğer mobil oyun geliştiricilerine sunmaya başlayacak bir yazılım geliştirme kitini bünyesine barındırıyor.

Kullanıcılar Bitcoin Toplayacak

Kullanıcılar Bitcoin Toplayacak

Ödül sistemi Coinbase’i bir para çekme mekanizması olarak kullanacak ve kullanıcıların herhangi bir ödülü kazanmadan önce bir cüzdan oluşturmaları gerekecek.

Bling’in kurucu ortağı ve CEO’su Amy Wan, Coinbase Ventures’ın stratejik yatırımının paradan ziyade iki şirket arasındaki ortaklığı resmileştirmek ve aralarında açık bir iletişim hattı sağladıkların söyledi.

Kripto borsaları pazar payı için rekabet ederken, alana yeni gelenler için ilk durak oluyor. Gelirinin önemli bir bölümünü komisyon ücretlerinden sağlayan Coinbase, hissedarları mutlu etmeyi için yeni kullanıcıları kendisine çekmeyi amaçlıyor.

Bling yatırım turundan elde edilen parayı, ekibini büyütmek ve daha fazla oyun geliştirmek için kullanacağını belirtiyor. Wan ayrıca 5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan Bling’in de ilk kez oyunlarının reklamını yapmaya başlayacağını söyledi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum