Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Coinbase’den Bilinmeyen Bir Cüzdana 122 Milyon Dolar XRP Aktarıldı

Bir kullanıcı 122 milyon dolar değerinde Ripple’ı bilinmeyen bir cüzdana taşıdı.
Coinbase’den Bilinmeyen Bir Cüzdana 122 Milyon Dolar XRP Aktarıldı

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’de bugün dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Anonim bir kullanıcı, kripto para borsası Coinbase’den bilinmeyen bir cüzdana 220 milyon XRP aktarımı gerçekleştirdi. XRP balinaları son fiyat artışının ardından gelişmeleri izliyor. İşlemin toplam değeri 122 milyon dolar civarında olduğu belirtildi.

Kripto analiz şirketi Whale Alert tarafından yayınlanan en son verilere göre söz konusu işlem 16 Şubat’ta saat 01:00 UTC’de gerçekleştirildi. Şirket ayrıca, bugün bilinmeyen bir kullanıcının 178 milyon dolar XRP’yi anonim bir cüzdana aktardığı yaklaşık 99 milyon dolar değerinde başka bir işlemi de bildirdi.

XRP’de Anonim İşlemler Arttı

XRP’de Anonim İşlemler Arttı
Kaynak: piyasa.paratic.com

XRP’nin değerindeki son 24 saatlik artış, anonim işlemlerin artmasında önemli bir rol oynadı. Kripto para birimi son 7 günde yaklaşık yüzde 20 oranında artış kaydetti. Dijital varlık, 24 milyar doların üzerinde toplam piyasa değeri ile 0,54 doların seviyesinde işlem görüyor. XRP şu anda dünyanın en büyük 6. kripto para birimi konumunda.

Ripple son dönemde SEC tarafından açılan dava haberleri ile gündeme geliyor. Geçtiğimiz saatlerde taraflardan dava ile alakalı açıklama geldi ve anlaşma yapılmasının mümkün olmadığı kaydedildi. Ripple, geçtiğimiz yılın Aralık ayında 0.18 dolara düştükten sonra önemli yükseliş trendi sergiledi. Kripto para birimi özellikle büyük Reddit gruplarından destek aldı ve Şubat ayının ilk haftasında 0.70 dolara kadar yükseldi.

Ripple davayla mücadele etmeye hazırlanırken fiyat şu anda 0,50 doların üzerinde konsolide oluyor. Whale Alert, büyük XRP işlemlerinin yanı sıra tanımlanamayan BTC ve ETH işlemlerini de bildirdi. Bilinmeyen bir kullanıcı bugün yaklaşık 44 milyon dolar değerinde Ethereum’u bilinmeyen bir cüzdana aktardı.

Bir kripto balina ise dijital borsa Coinbase’den kripto cüzdanı Xapo’ya değeri 49 milyon dolardan fazla Bitcoin aktarımı gerçekleştirdi. BTC, ETH, USDT ve USDC’yi içeren anonim kripto para birimi işlemleri, kripto piyasasındaki önemli bir sıçrama nedeniyle 2021’in ilk günlerinden bu yana artmaya devam ediyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum