Paylaşım

Clint Eastwood’un “The 15:17 To Paris” Filminin İlk Türkçe Altyazılı Fragmanı!

 

Clint Eastwood’un yeni filminin fragmanı, The 15:17 To Paris’i (15:17 Paris Treni) bekleyenleri heyecanlandırdı. Gerek konusu gerekse ekibiyle epey dikkat çekici bir film olan The 15:17 To Paris’le ünlü yönetmen yine etkileyici bir kahramanlık filmine imza atacak gibi görünüyor.

Tıpkı gerçek hayattan uyarlanmış biyografi filmleri arasındaki Sully’de olduğu gibi bir kez daha yaşanmış hikayeden yola çıkan Eastwood, 15:17 Paris Treni’nde 3 kahraman askeri konu alıyor. Kaldı ki 3 askerin hikayesini konu almakla kalmayıp ayrıca onları filmin başrol koltuklarına oturtturuyor.

Diğer bir ifadeyle; 3 genç Clint Eastwood filminde kendi karakterlerine hayat veriyor. Bilmeyenler için olayın 2015 yılında Thalys’ten Fransa’nın başkentine giden bir trende yaşandığını belirterek başlayalım. Evet, trende 3 çocukluk arkadaşı olan Anthony Sadler, Alek Skarlatos ve Spencer Stone’le birlikte yüzlerce yolcu bulunmaktadır.

Ve 3 arkadaş, ortaya çıkan bir teröristin saldırısını durduracaklardır. The 15:17 To Paris’te odak noktasının saldırı olmadığını, 3 gencin kahramanlıklarının yanı sıra yaşamlarının ve arkadaşlık bağlarının üzerinde durulduğunu da söylemek isterim.

Neticede; Oscar’lı Clint Eastwood’un hem yönetmenliğini hem de yapımcılığını üstlendiği film, ABD’de 9 Şubat 2018’de vizyona girecek. Gerçi pek çok kişi ABD’nin kahramanlık öykülerinden sıkıldı ama bakalım The 15:17 To Paris bu kulvarda nasıl yorumlanacak?

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur