Yatırım yapmaya başla!

Binlerce Çivi ile Ortaya Çıkarılmış Muhteşem Tablolar!Ressamların ortaya çıkardığı eserler her zaman ilgi görür. Resim alanında çeşitli yöntemler vardır. Şimdi sizlere hem ilgi çekici hem de sonuç olarak muhteşem eserler ortaya çıkaran bir yöntemden bahsedeceğiz.

Andrew Myers adında bir sanatçı binlerce çivi kullanarak portreler çiziyor. Daha önce bu alanda eğitim almamasına rağmen, 20 yaşında Laguna College of Art and Design’dan kabul alan Andrew Myers, çizeceği portrenin taslağını oluşturuyor ve bu taslak üzerine çivileri monte ediyor.

Sonuç olarak muhteşem eserler ortaya çıkıyor. Yukarıdaki videomuzda bu eserlerin yapılış sürecini izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum