Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Cisco Hisseleri İyimser Wall Street Yorumlarıyla Yükseldi

Cisco Systems hisseleri, Wall Street firmalarından gelen yukarı yönlü revizyonlar ile açılış öncesi yükseldi.
Cisco Hisseleri İyimser Wall Street Yorumlarıyla Yükseldi

Cisco Systems, şirketin yatırımcı gününün ardından gelen yukarı yönlü Wall Street değerlendirmeleriyle açılış öncesinde yükseldi.

Credit Suisse, Cisco’nun yinelenen gelir akışlarını artırırken uzun vadeli rehberliğini uygulamaya hazır olduğunu söyleyerek hisse senedini daha iyi bir performans derecesine yükseltti.

Hedef fiyatını da 56 dolardan 74 dolara yukarı yönlü revize etti.
Cisco Hisse Yükseliş
Kaynak: MarketWatch

Cisco Systems Çarşamba günü, dört yıl içinde gelirinin yaklaşık yarısının yazılım ve diğer yinelenen satışlardan geleceğini tahmin etti.

Şirket, aboneliklerden gelen gelirinin 31 Temmuz’da sona eren 2021 mali yılı için yüzde 44’ten 2025 mali yılına kadar yüzde 50’ye yükseleceğine inandığını söyledi.

Yıllık yüzde 5 ila yüzde 7 arasında bir bileşik büyüme beklediğini söyleyerek, orta noktası 62,9 milyar dolar olan 2025 mali yılı gelir tahmini verdi.

Dün yüzde 0,50 ekside kapanış yapan Cisco hisseleri, bugün açılış öncesinde yükseldi.

TSİ 16.00’da yüzde 1,65 artıda fiyatlanan CSCO kodlu hisse senetleri, 177 bin civarı hacimle işlem gördü. 5 günde yüzde 1,75 kaybetse de 1 ayda yüzde 0,50 ve 3 ayda yüzde 8 değer kazandı. Yıl başından bu yana ise yüzde 28 oranında kayda değer artış gösterdi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum